bugün

Son yazdıklarımızın üzerinden 5 hatta neredeyse 6 yıl geçmiş ve hala kurulamamış kumpanyadır. Ama o zamanki entryleri ve mesajlaşmaları okuyunca da şu an kaybetmiş olduğum o zamanlardaki heyecanımı geri ver zaman diye bağırmak geliyor insanın içinden.
kızlı erkekli sanat yapmak isteyenlere özel kumpanyadır. *

edit: sanat düşmanları eksiliyor. *
o kadar yazdım buraya birisi de demediki tamam tiyatro varsa bende varım. ( geçen seneyi saymıyorum) bu senede onlardan cevap yok. Anlamadım gitti arkadaş kimseye zorla bir şey yaptırmak değil amacım, desenizki evet bunun için bir şeyler yapmalıyız koşucağım bu iş için ama yok işte ne denir ki.
olsa da gitsek kumpanyasıdır.
hiç insan yok mu yahu bunun için biraraya gelecek şu koca sözlükte.
evet, denemekte yarar var geçen sene 5 kişi falan vardı bu iş için ben varım diyen fakat bazıları sözlüğü artık kullanmıyor, bazılarından cevap gelmiyor. Varsa evet ben varım diyen mesajla iletişime geçebilir.
daha önce denenen ancak başarıya ulaşamayan aktivitedir.

ben de içindeydim bu işin ama tekrar deneyelim diyen varsa hemen iş başına geçeriz.
kurulması halinde katılmaktan büyük mutluluk duyacağım kumpanyadır.
yazar sayısı ve bu yazar sayısının birçok ilde mevcut olmasından mütevellit birçok ilde sözlük adına amatör tiyatro grupları kurulabilecek bir etkinlik. desteklenmeli ve bu konuda somut adımlar atılarak sözlüğün farklı kulvarlarda da hayatını sürdürmesi sağlanabilir.
sözlükteki her üyenin kendi gerçeği olmadığını düşünürsek, bir sürü oyuncu çıkaracak kumpanya.
(bkz: hani nerede)
kurulursa ve ciddiye alınırsa eğer, hele ki kitlesi bir de fazla olursa birilerinin(!) gelip 'muhafazakarlaştıracağı' tiyatro topluluğudur. gerçeğe nasıl yansıtılacağı merak konusudur. eğer ciddi olursa, katılmaktan ve sonunda muhazakarlaşmayı bile göze almaktan mutluluk duyacağım topluluktur. bu konuda haberleşmeyi uygun bulduğum durumdur.
akşam 3 kişi seneye toplanmak üzre tiyatro kumpanyamız için ben varım dedi seneye toplanıyoruz, yok mu başka tiyatrosever?
daha önce denenen ancak başarıya ulaşamayan aktivitedir.

ben de içindeydim bu işin ama tekrar deneyelim diyen varsa hemen iş başına geçeriz.
tiyatro aşığı bir insan olarak sonuna kadar destek verir, en önde de koşarım arkadaş!
birkaç tiyatro sever daha yok mu?
olmak yada olmamak, işte bu meseleyi çözecek yazarların kumpanyasıdır.
dört beş kişi daha gelse kurarız biz bunu, mesajla iletişime geçelim tiyatroseverler.
kuralım şunu ya bu sene olmasada seneye kesin kuralım derim ben.
profesyonel bir eğitimim fln yok ama hevesim var olmaz mı deyip destek vereceğim etkinliktir.
bir dramaturg olarak seve seve katılabilirim.
kurulması gerekir, katılacak insan bulmak çok da zor olmaz heralde.
neden olmasın arkadaşlar? biraz daha bekleyeceğim. eğer biri kurarsa katılacağım, kurmazsa da şu bir kaç ay içinde derslerimi düzene sokup ben kuracağım. bilginize.
ah ne güzel olur derim.
(bkz: pazarlama tekniklerini fazla ciddiye almak)
kapısı sürekli açıksa neden acele edeceğimizi anlayamadığım kumpanya. açık ya ceyran yapıyor beynime.
güncel Önemli Başlıklar