bugün

cahil insanların sayısının gerçekten çok fazla olduğu.
(bkz: tahammül)
aslında de ve ki bağlaçlarını zaten biliyordum ama sözlükte de işte böyle spor oluyor onlara dikkat edince.
(bkz: bkz vermek)
yazarlar birbirine oy veriyorlarmış. bir de seri eksici ibneler varmış, ne acı.
(bkz: çamur atmak)
akplilerin interneti kullandığı.
(bkz: göt meme göt meme popo pipi)
futbolla ilgili yorum yapmayacaksın hacı. bunu öğrendim ben. durduk yere olmadık adamlarla muhatap oluyorsun.

adam fanatizmin etkisi ile, adeta kızışma dönemine girmiş erkek ayıbalığı gibi davranıyor, saldırganlaşıyor, hönkürüyor. olmayan şeyleri varmış gibi gösterip, okuduğunu anlamayıp sana çemkiriyor. çok ilginç.

hayır, kimin teknik direktörüne futboldan anlamıyor demişim tramvayda? cık cık cık. güya galata'ya dadanmışım, kafaları çekip çekip olumsuz yorumlar yazıyormuşum. onu da sonra anlatırım. ya o dirk kuyt'ı sandala atıp, ruhunda hicranını söyletmeee hikayesii..

geç bunları anam babam, geç bunları. bilirim ben yaptığımı.
asla olamaz denilen karakterlerin varlığı, düşünceleri sansürlemeden veya törpülemeden açıkça ifade etmenin eğlenceli ve rahatlatıcı olduğu, karşıt görüşlere yaklaşım stilleri, anlaşarak tartışma... daha türetilebilir.

vay be! kendi kendime şaşırdım şimdi bak. baya öğrenmişim ben. ya da zaten bi' şey bilmiyormuşum.
bazı güncel haberler dışında hiçbir şey.

(bkz: 404 not found)
trollerin cok mutlu oldugu,olmayi bildikleri.
tanımadığın kişilere karşı önyargılı olmamak. vallahi çok da güzel muhabbeti olan insanlar da çıkıyor. zaten amaç ne burada? sol framede bulunan birbirinden değerli, birbirinden güzel konulara kafa patlatıp ciddi ciddi yorum yapmak mı? başlıklara bak. hey allahım ya. neyse.
çok kral kişilikler tanıdım bu sözlükte. burada yazmamın sebebi de o kişiler. bu kişiler arasında hiç muhabbet etmediklerim de var. nicklerin arkasındaki değerli kişiler adınadır bu cümlelerim. ha pezemenkler de yok değil ama onlar da aslında pezemenk değil, sadece öyle davranıyor.
kendisine " pezevenk " denmesinden bile keyif alanların var olduğu.
her metre kareye 10 ibnenin düsmesi, sözlük ibne kayniyo lan.
futbolla alakalı yorum yapmayacaksın.
tekrar ve tekrar...
üçgenin iç açıları toplamının 255 olduğunu uludağ sözlük'ten öğrendim(!)
lise yıllarının gerçekten çok geride kaldığı...
iki kişiden biri evet demişti ya hani, "nerde lan bunlar çevremde hiç yok, kesin bi hile hurda durumu var, nerden çıkıyo lan bu kadar oy" diyordum eskiden. meğer iki kişiden birinden daha da fazlalarmış. aslanım ulu sözlük.
iyi bir çocuk olduğunuzda bile şirinleri göremeyecek olduğumuz.
başlık seçilmesi gerekliliği. abazan bir başlığa entry girersen abazan panpaların olur adam akıllı başlığa entry girersen adam akıllı panpan olur.***
Sonuna nokta konan cümlenin küçük harfle başlaması.
çoklu sevgili sahipliğinin de olduğu.
mesela, türkiyede bu kadar çok kafir olduğunu bilmiyordum, yalan yok.

bunu sözlük sayesinde öğrendim. meğer ne kadar çokmuş sayıları hayretler içindeyim.

tamam herkes elbette dindar değil, ben de değilim ama, direkt inançsız olmak.

sayısının bu kadar çok olması, bilmediğim bir şeydi.