bugün

sözlükte türkçe kullanımının bayraktarlığına soyunan en asil duyguların insanıdırlar.
(bkz: nik)
efendisiz->masteroff
(bkz: kara murat benim)
keşke kendilerini açıklasalar dediğim topluluk.
(bkz: sol frame in ekşi ile dolup taşması)
(bkz: siz şöyle ayrılın)
bazıları accayip celebrity'dir.
sayılarının 4 kasım 2007'den beri astronomik yüzdelerde artış gösterdiğini düşündüğüm topluluk. haliyle, bu da övünülecek bir konu olmaktan çıktı şükür.
eksi yazari gibi insanustu bir varligin ulusozlugu ziyaret etmesi hadisesi. erich von daniken olsa bunu yazardi; iddia ederdi ki piramitlerin nasil yapildigini iste bu varliklar bilmektedir. elbette ki kitabin adi da 'tanrilarin entryleri' olacakti.
(bkz: iki adım öne çıksınlar)
(bkz: çift karakterli sözlük cemaati)
ekşi sözlük teki başlıklara bakıp bakıp burda başlık açan yazarlar kitlesi. ordaki olumlu yorum almış entry lerini burayada girerek burdan da olumlu yorum almaya çalışarak kendini tatmin etmeye çalışan açgözlü kitle.
(bkz: uludağda ne arar la ekşi yazarı)
ellerinde eksi sozluk kizlari tam boy twitter adresleri olan yazarlardir ayrica.
yıllardır ekşi sözlük müdavimleridir aynı zamanda.
ekşiden sıkılmış uludağa gelmişlerdir.
(bkz: buyrun benim)
Aynı zamanda ekşi sözlükte olan uludağ yazarlarıdır.
tilki mahlasıyla gönüllerin şampiyonu biricik yazardır.
acil yardımlarına ihtiyaç duyduğum kişilerdir.
hayırlı bir iş için şahsıma ulaşması gereken yazarlardır.
içinde bulunduğum yazarlardır. 2002'den beri bu sözlüğün yazarıyım. kuralları baya esnediği için artık takılmama kararı aldığım doğrudur. açık ve net.
Eskileri sayıyorsak oraya bir tık alalım.
Yaz o zaman beni de.
Ben bir ekşiye girmiştim iki adam kapıda damsız girilmez dedi. Bende bir arkadaşa bakıp çıkacağım dedikten sonra izin verdiler ama yok be usta pek sarmadı oralar beni. Ben uluyu seviyorum dedim.
Eksinin de anasini aglatacaklar belli oldu.