bugün

sözlükte çoğunlukta olan yazarlardır. selam olsun hepsine.
herkes istediği siyasi,dini,hayat görüşünü kendine örnek alabilir ama bir noktada yanlışlık var. muhammedcilik de ne demek. bu bildiğin islâm dini.. bence burda bir küçümseme anlamı çıkabilir ve yanlış anlaşılabilir. ocu bucu şucu tamam da muhammedçi denmesi yanlış olmuştur. inanmasanız bile bir dinin peygamberine böyle saygısız bir üslupla yaklaşamazsınız. kaldı ki bazılarının yaptığı propaganda olan atatürkçülük=ateizm'e kendinizi teslim etmiş olursunuz böylece. bir atatürkçü ve müslüman biri olarak muhammedçi kavramını kabul etmiyorum. öyle tarikat cemaat ismi gibi nurcu,ismail ağacı,süleymancı vs der gibi olmaz. din tüccarlarına asla itibar etmem ama hz. muhammed'i bir fethullah gülen'le ya da başka bir hocayla karşılaştırmak bile ona karşı bir hakarettir. yani muhammedci denmesi iyi olmamış, hatta biraz hakaret gibi.
bize bırakmak istediği ülke için elinden gelebileceklerin fazlasına göz dikmiş ve başarmış olan ulu önderimizi her daim minnetle anan ve bulunulan ülke durumu içinde biz gençler senin bize verdiğin ülkeyi layıkıyla taşıyamadık atam derken utanan yazardır..
ne güzel insanlardır onlar.
ocu bucu gibi fişlemeler yapan , bütün milleti ötekileştiren sözde atatürkçü yazarlardır.
sıradan bir insan olan atatürk'ü peygamber efendimizle kıyaslama dehlizine kadar gömülen, atatürkçüyüm çağdaşım kolpası altında kendi fikirlerinden olmayan insanları aşağılayan ötekileştiren, rabbimizin kendisine bağışladığı hayatı yalnızca türkiye cumhuriyetinden ibaret sanan, ağzından irinli sıvı fışkırtıp kendi görüşünden hariç cümleye gider yapıp yüzlerde tatlı bir tebessüm bıraktığını sanan zevata sesleniyorum. oğlum atatürk'ü sevmek var, atatürk'e tapmak var. nerede ne kadar tapan varsa sıradan bir insana! hepsine gitsin. atatürk'ün ilkeleri başka insanlara saygı duymayı öğretmedi mi size? atatürk'ün ilkeleri çağdaş olmayı öğretmedi mi size? çokkültürlülükten haberiniz var mı? havlamayı öğrenmişsiniz en azından! buna da şükür...
bilinçli yazarlardır. selam ederim.
Herşeyin farkında olan yazardır. Herkese selam ederim.
-en güzel yazarlardır selam olsun.
sayıları gitgide azalan,beyinsiz insanlar topluluğudur.
muhammedçi ne? sen atatürk'ün hz.muhammed için sarfettiği sözlerden bihabersin demekki. ne demiş acaba atatürk hz muhammed için;
Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri Allah tarafından insanlara dini gerçekleri duyurmaya memur ve elçi seçilmiştir. Bunun temel esası, hepimizce bilinmektedir ki, Yüce Kuran'daki anlamı açık olan ayetlerdir.(Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, c. 2, s. 93)
sen bunları bilmeden atatürkçü olmaya kalkışma otur oturduğun yerde.
kadir kıymet bilen, vatansever yazarlardır. yevşak değillerdir.
hayatlarında liderlere, şanlı bir geçmişe, onurlu bir soya ihtiyaç duyan fakat birey olarak hiçbir başarıya imza atamayan yazarlardır. george carlin ne güzel demiş: Aren't you sick of being told who your heroes ought to be? *
nutuk'u başucu kitabım yapan arkadaşlardır. insandırlar.
selam tüm atatürk dostu arkadaşlarıma.
Vatana millete hayırlı şahıslardır.*
aralarında bulunmaktan onur duyduğum yazarlardır, selam olsun burdan tüm atatürkçü dostlarıma.
atatürk gibi düşünen yazarlardır.
ülkemizin mevcut eğitim sisteminden çıkan yazarlardır. kendilerini suçlamıyorum çünkü farklı olmasını beklemiyorum zaten. çürük toplum, çürük eğitim sistemi, çürük değerler ve çürük düşünceler çürük insanı doğurur.
-atatürkçü düşüncede olan çürük-çarık insanları kaale almayacak olan yazarlardır.
kendimi içinde görmeyince üzüldüğüm listedir. atatürk'e ve onun düşüncelerine sahip çıkan yazarlar topluluğudur.
edit: listeye eklendim.
Aklı başında yazarlardır.
uludağ sözlüğün Atatürkçü-Türkçü yazarlarıdır.

ancak...

bluevelve gibi bir yazarın Atatürkçüleri hedef gösterip sonra "atatürkçüyüm" diye ortalıkta dolaşmasının kanıtıdır. Başlığı açan kişi Atatürkçü değil tüpçü bile olamaz. O sebeple onun içerisinde bulunduğu toplulukta olamaz gerçek Atatürkçü yazarlar.
aklıyla düşünen insanlardır.

(bkz: bizi de yaz)

(bkz: hani kardeştik)
hiç içinde olmayacağım zevattır.