bugün

her ne kadar iş parti konusunda birlik olsalar da şu fenerbahçe olayında tamamen bir ayrılık içerisindeler.

tahin ile pekmez, kankuli durmadan fenerbahçe'ye saldırırken, orjinaldeli fenerbahçemizi korumak için canla başla çalışıyordur.
yanlış bir gözlemdir. ben ak partili değilim, bu bir... fenerbahçe'ye saldırmıyorum, iyi bir fenerliyim; bu da iki....
kardeşim herkes olmuş akpartili, seçim sonuçlarını görmeyen yazarın attıgı başlıkıtr.
(bkz: uludağ sözlük teki göt kılı yazarlar)
yavşak olmayan yazarlardır.
(bkz: zall)
(bkz: göbek adım recep) (bkz: bilgisavar)
kardeşlerim bugünkü seçim sonuçlarına bakınca diyorum ki; önceden olmadığımız kadar ak partili olmalıyız.

ak! ak! ak!

edit: bizi kendinizle karıştırmayın. biz ak parti'yi, tayyip erdoğan'ı Allah rızası için destekliyoruz. satılıklar sizi!
önceden olduklarından daha fazla olmalılar. ne mi?

göt! göt! göt!
görünen o ki uzun bir süre yevmiyeler kesilecek.

yazık oldu, bunlar arpalar kesilirse ampule oy da vermezler artık. bir erken seçimde akp yüzde 30'un altına düşebilir...
(bkz: ak partililililililili yar) yazarlardır.
hulogggggg diye cigirmalarini bugun goremedigimiz yazarlardir.
Allah rızası için akp ve rte yi desteklediklerine takıldığım yazarlar. öyle birşey oluyorsa neden daha önce söylemediniz bende desteklerdim.
allah a şükür ki içinde bulunmadığım bir yazar grubudur.
hepsi iyasta sert ve frank lucosun fake hesabıdır. iyesta sert de frank lucas olabilir bilemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar