bugün

gerek entry, gerekse açılan başlıklara bakıp, yazılanların size bir ünlüyü çağrıştırdığı, yada evet evet bu kesin o! dedirten durumlardır. örneğin;

herkes, sakin sakin oturmuş enrty yazmak için kasarken, dengesini yitirmiş bir kişinin, ansızın bir laf atıp, yazarların tüm işlerini bir kenara bırakıp, şuursuz bir biçimde ayar vermeye çalıştığını görünce kesin bu hülya avşardır. baksana tüm sazanları gafil avladı yine deyebiliriz...

sol çerçevede fantazi aleminin boyutlarını zorlayıp başlık açan, seks haytının gizli kalması gereken noktalarına kadar sözlüğe taşıyan birini gördüğümüzde de aha bu da kesin ayşe armandır. dediğimiz anlardır!
misal ahmet çakar. keza kendisi iyi bir sozlük takipçisidir.
(bkz: metin uca)
ay yok değildi yahu. bak dilimin ucunde m li bir şey...
cennetten kovulan - rte
alwayssleepy - atilla koc
ee caylar kimden - kemal unakıtan
supurgesiz cadi - nimet cubukcu
melankolik - abdullah gul
aktif matkap - kursat tuzmen
simitcikahvecigazozcu - ali babacan
yazar arkadaslar lutfen alinmasinlar, sadece nickleriyle serbest cagristim. bu entryi girerken farkettim de bizim hukumet kabinesi bir masala cok benziyo neydi o hani prenses vardi cuceler falan vardi.
Torpil yapılmadan çaylaklığı atlatabiliyorlarsa tüm ünlüler.
pencaplı yeşil panter - zekeriya beyaz ***
pınar altuğ yazar.

yazılır

yazar

yazılır

yazar

yazılır

herkese yazılır.
(bkz: hakan altun)
(bkz: şahan gökbakar)

sabri sarıoğlu'nun saç modeli ve gereksiz şutlarıyla alakalı açıklamalarını görünce, ya ekşide ya da burda yazıyor olduğuna kanaat getirdim..
(bkz: fetullah gülen)
(bkz: erdener abi)
son zamanlardaki cinsel içerikli başlıkları ele alacak olursak , neden olmasın ;
(bkz: şahin k)
(bkz: yazıyoruz ya lan işte)
(bkz: a e ı i o ö u ü)

baktım yazıyor cidden.