bugün

Facebookta vatan kurtarmadan pek de farkı olmayan eylem. Dilim söylemeye varmıyo ama 24 şehidin ardında bile erdoğan,kılıçdaroğlu,bahçeli yanyana gelip türk halkına birlik mesajı veremiyor, türk halkıda hala birbirini suçlamaktan vazgeçmeyip herkes birbirini hain olarak damgalıyorsa sanırım zihinlerde zaten bölünmüşüz kağıt üzerinde bölseler ne bölmeseler ne ? umarım ben yanılıyorumdur ama şu an içinde bulunduğumuz durum bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak beni çok rahatsız ediyor.
(bkz: klavye delikanlısı)
anketler eşliğinde yapılan kurtarma biçimidir.
çoğu askerlikten yırtmak için bin takla atan lakin sanal alemde günde bin kere vatanı kurtarmaktan yorulmayan taifenin yaptığı eylemdir. ibretle takip ediyoruz.
Kıvılcım çıkarmak için somut bir eylemin ne kadar gerekli olduğunu ortaya seren sanal fikir kaosudur.
çoğu askerlikten yırtmak için bin takla atan lakin sanal alemde günde bin kere vatanı kurtarmaktan yorulmayan taifenin yaptığı eylemdir. ibretle takip ediyoruz.
uludağ sözlükte 'la vatanmı kurtarılır burda' demekten çok ama çok daha bilinçli duyarlı olamktır. burda yazılı tepki vermek facebook ta yazmak paylaşmak hükümetlerin basın yayın danışmanları takibindedir. yani siyasete yön verir anasının kuzusu oldumu.
internetin gücünden bihaber olan kişi sözüdür.

sokaklarda tek başına bağırsan bunca insana sesini duyarabilecek misin?
kimin amacı bu salak. millet tepkisini yazıyor. bu bile zoruna gitmiş bazılarının.
lan olum iktidarı elimize verdilerde kurtarmadıkmı amk!! herkes elinden geldiğince fikrini beyan ediyor burda vatan kurtarmak değil bu hırbo!! bi tane bölücü sempatizanı orspuçocunun canını acıtsam, bir tane cahilin aklını çelip gerçeği görmesini sağlasam bile bana burda yeter kendi adıma.
halkı tepkisizliğe iten koyun zihniyetli orospu çocuklarının pek de yanaşmadığı eylem.
götümüze kazık da soksalar normaldir deyip geçmek lazım.ne gerek var tepki göstermeye, nasıl olsa sikilmedik bi kulağımızın arkası kaldı.
alıştık...yıllardır gık demiyoruz. bu hükümet koyun gibi güdülmeyi hakeden sikikler yüzünden bi avuç pkk yı bitiremiyor.
askerlik yaparak sözümona vatan kurtaran ve çok sevdiği için sindire sindire mıntıka temizlikleri ile askerliğini tüketen zevatların zoruna giden hadisedir.

anlaşılır olması adına siyasi amcıkların(isim vermiyoruz ki alınmasın tosuncuklar, zall da uğraşmasın hem) gidip de üç-beş dakika durduğu(ya da duramadığı) siperlerde 1-3, 3-5, 5-7 nöbetlerini, ne için tutacak arkadaş bu bahsettiğin "korkak" adam?

mantıklı 3 tane neden sayana takıyoruz reşat altınını.

tabi amınakoyim amerikan yapımı filmleri izleyip de gaza geliyor yavrucaklar ve sanıyorlar ki "askere gidince silahı alıp anasını sikecen ortalığın" e be süt kuzusu "bürokrasi" denen şeyi duydun mu hiç? hani birilerinin belli kararları vermesi gerekiyor senin, bir şeyleri yapabilmen için.

ben çok adam tanıdım vatanperver duygularla askere gidip de ancak ve ancak üç tane orospunun evladı(isim yok) siyaset yapacak diye kelle koltukta yaşamaktan contayı kırmış.

"face'den", "sözlüktan", "gazeteden", "televizyondan", "bakkaldan", "okuldan", "marketten" kurtulmayacağını savunduğun vatanı, yere sıksan göğü vurduğun m4'lerle mi kurtarmayı teklif ediyorsun?

pis küfrederdim de şahısa oluyor öyle edince, sıkıntı yaşarız sonra patronla...

git şimdi, kumda askercilik oyna.
insanın tepkisini koyduğu, gösterdiği platformlardan birisidir uludağ sözlük !
içindeki mutsuzluğu, öfkeyi internet ortamlarına kustuğunda vatan kurtarmış olmuyor kimse. bu platformda istediği gibi döktüren insanlar zaten vatanı kurtar(a)madıklarının farkındalar. sözle kurtarılıyor olsa, ohoo yoksa hani şekerim. zaten bu durumda olmazdı hiçbir şey.

bazıları bu platformların amacını anlayabilmiş değil sanırım. sen derdini anlatmazsa, o anlatmazsa, bu tepki koymazsa zaten susturulmuş ve uyuşturulmuş birer bedenden öte ne olabiliriz ?
kürtlere faşistlik ederek yapılan kurtarış.
amına bile kor da, yasalar o on yaşındaki piçi koruyo işte! yasalar türkleri korumuyo maalesef!

boşa kulaç atmaktır.
çok kolaydır.

-bak şimdi kurtarayım mı vatanı?
-kurtaaaar.
-ahanda kurtardım.
kendini gelistirmek yerine az bilgi birikimiyle baskalarini aydinlatma girisimi. bos is onun yerine kendini aydinlat daha faydali. tepkinide sokakta goster bi zahmette biseye benzesin.
güncel Önemli Başlıklar