bugün

sabırlı ve sinirsiz olma kabiliyetine sahip olma durumu.
(bkz: sizi seven uludag sozluk moderasyonu)
*enayiliktir.

canın istediğinde girip bir şeyler yazıp çizip eğlenmek varken, yüzlerce insana dadılık etmektir. çok vermektir. az almaktır.
(bkz: ici beni yakar disi seni yakar) * *
her allahin günü kulaklarin gümbür gümbür cinlamasidir.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)*.
ekşi sözlük'te moderatör olmaktan farklı olmayan durumdur.
(bkz: binlerce troll var)
gurur verir.
(bkz: kendimden biliyorum)
olala.
edit:kıskanmayın, çalışın alla alla.
(bkz: moderatör ne arar la uludağ sözlükte)
yazarlardan bol bol küfür yemektir.
Ne kadar çalışsak da torpil olmadan olamayacağımız bir rütbedir(makamdır).
her an küfür yemek gibi bir şeydir.

edit: başlık başıma kalmış. eyy başlığı açıp kaçan yazar. madem korkacaktin neden actin o zaman. *
sabır ister lan.

empati kuruyorum da, hergün birileri laf sokacak, biri çaylak oldum diye cırlayacak, biri neden entrym silindi diyecek, biri bdv den şikayet edecek, biri sevişmek için mesajlar çekecek, biri mal mal başlık açacak, biri haklarında dedikodu çıkaracak vs vs .. fakat o mod, tüm bunları görmezden gelip kulak tıkayacak.. sessiz kalacak.. sonra hiçbi şey olmamış gibi yine yarrak kürek nedenle çaylak yapmaya devam edecek, yine salakça entry silecek, yine birileri tarafından sırtı soğuk duvarlara yaslanıp hoplatılacak, yo yoo cidden zor iş. bu sözlükte çok zor amk. her an laf sokuluyor çünkü.
en ufak bir şeyte faşist yapacakalar neden mod olayım amk . kafamdan zorum yok şükür. zaten sinirliyim.
Omur boyu eglence demektir. ayrica pozitif ayrimcilik; baaagyan yazarlarla siki fiki olmak...
Körler ülkesindetek gözlü olmaktır. Bir kaç faşistin götünü toplamaktır. işin aslı benim hizmetimi görmekle mükellef elemanlar. Zall çay getir.
ayın birinde mayışı cebe indirmektir.
askeri ücret.
çok da kolay değildir. sanırım bu işi bedava yapmak da enayilik olarak nitelendirilebilir.
yan gelip yatmaktır sanırım. belki de uyuyorlardır. bir derdim var butonunun yerini de bilmiyorlar kanaatindeyim. Biliyorlarsa da cevap vermeye üşeniyorlar sanırım.

rahat iş, oh ne güzel keyifler keka.

işbu entry büyük oranda şaka içermektedir.
büyük eziyettir.
iki dakikada satıverir bu yazarlar adamı, öyledir.

uludağ sözlük moderasyonu başlığı,
- bence işlerini gayet güzel yapan moderasyondur.

3 gün sonra;
çaylaksınız sayın yazar.

sebep?

özel mesajla hakaretten.

böyle sözlüğün mına koyim!

5 gün sonra çaylaklık biter;
uludağ sözlük moderasyonu başlığı,
- çok iyi adam kayıran moderasyondur!!!!

noldu, bi hafta önce göt yalıyordun şerefsiz?

sabır gerektirir,
her babayiğidin harcı değildir.
Zor olsa gerek. sözlük yazarları ile uğraşmak kolay değildir, allah sabır versin ne diyeyim.