bugün

kesinlikle desteklediğim kampanya.

siz değerli yazarlara, küfretmek yakışmıyor arkadaşlar. tam 19 ay 21 gündür sözlükteyim ve ettiğim küfür sayısı toplasan 3-4 bilemedin 18'dir. demek ki derdimizi, meramımızı küfretmeden de anlatabiliyor, övkemizi küfür olmaksızın hissettirebiliyoruz.

misal ben övkelendiğimde küfretmeden entry giriyorum. paat hemen 20-25 kişiden mesaj geliyor. "nihat abi sen övkelenme", "dayı sen yaşlı adamsın su kaynatırsın, sakin ol", "nihatçığım müsaitsen bu çarşamba bana gel de beni güzelce bir yala" diyorlar.

ee ne gerek var o zaman arkadaşlar küfretmeğe?

geçen sefer de bu konuyu gündeme getirdim ancak arkadaşlarım hevesimi kırdı. o arkadaşlarımın hepsi silik oldular, o yüzden tekrar bu kampanyayı harlama zaruretim hasıl oldu.

sizleri seviyorum değerli kardeşlerim. küfürsüz bir sözlük'e var mısınız?
bundan tam 10 yıl önce başlatılmış bir kampanya.

değerli arkadaşlarım, hepiniz birbirinizden donanımlı, seçkin, potansiyel sahibi insanlarsınız. gelin, güzel bir alışkanlık edinip, sözlükte küfretmeyi bırakalım. taşın altına elinizi koymağa var mısınız?

ben, varım. yazın lütfen beni;

hassas nihat
küfür kadar terbiyesiz ve gereksiz birşey yok. bence de yasaklansın. ben varım.
Küfür acizlerin, söyleyecek söz bulamayanların ve çok fazla gereksiz sözcük tüketenlerin işidir. Bu sayade kimin ne olduğunu az çok anlayıp ona göre yaklaşım da bulunuyoruz.
Tabi bu küfrü savunduğum anlamına gelmiyor.
Yasaklanmalı.
nihat abi git torun sev 62 yasından sonra karıstırma ortalıgı aq.
hassas nihat'ın hassasiyeti.
"övke"sine sahip çıktığı için hayran oldum. küfürsüz sözlüğü açtığında transferi düşünürüz.

görsel
desteklediğim kampanya.
(bkz: s kerim böyle kampanyayı)
sonuna kadar desteklediğim kampanya. küfür her ne kadar halkın bir parçası gibi gözükse de oldukça avam kelimelerden oluşur ve o halkın prestijini yansıtır. bir batı dilinde, mesela ingilizce'de türkçe'deki kadar küfür görebilir misiniz? göremezsiniz mına koyim. çünkü adamlar medeni. sivilizasyonlarının erkenden gelişmiş olması ve muasır medeniyetler olarak örnek gösterilmeleri bu konu hakkında bir politika gütmelerine neden olmuş. o halde biz de bu kampanyaya destek verelim, ülke olarak daha medeni bir profil çizelim. küfür eden orospu çocuğu olsun mesela, böyle bir ceza verebiliriz. ya da küfür edeni taksim meydanının ortasında g.tünü s.k bak bakalım bir daha yapıyor mu p.zevengin evlatları. hepsi p.ç bunların hepsi.
(bkz: küfür eden yazarlara not bırakmak)
iyice çocuk parkına döndüreceksiniz sözlüğü amk.
bir de saat 20:00'dan sonra altta haydii bütün yazarlar uykuya diye yazı geçsin de tam olsun.
Destekleyin beniiii. Destek istiyoruummm.
adam hassas beyler. ama küfürsüzde aynı tadı vermiyor be nihat.

misal baykuş başlığında sevimli orospu çocukları yazmıştım.

(bkz: küfürden aldığım tadı başka bir seyden almadım)
zaten yasaktır sözde. gammaz aparatında entry küfür ya da hakaret içerdiğinde o ifadeyi tıklayıp şikayet edince modların eline geçiyor bu. lakin kaçı sallar kaçı sallamaz. sürekli küfür eden kişiler silinirmi silinmez. kimi bulur anlamaz. sevdaa uzak değil kii sevda baş ucumuzdaa sevda pek yakında sinemalarda..*
yasaklamayanı silksinler. evet.
güncel Önemli Başlıklar