bugün

(bkz: uludag sözlükteki küfürbaz yazarların mod olması)
erişkin olduğu iddia edilen bir insanın sözlüğü babasının malı etmesi ve buna rağmen de herhangi bir şekilde cezalandırılmamasından kaynaklanıyor bu algılayış. bu küfürbaz(lar)ı* seyretmek zorunda bırakılırken sözlüğün değerli yazarlarının çaylak olması ise şaşırtıcıdır.

(bkz: ya tuz kokarsa)
bence olay sanal olduğu için çok da önemli değildir. aslında küfür şahsa yapılmadığı sürece mizahi anlayışı değişik boyutlara çeker bence eğlendirici olur. özellikle yaratıcı olan küfürler çok eğlendirici olur. mesela cem yılmaz ve ata demirer'in neredeyse tüm oyunlarında küfür mevcuttur. önemli olan bakış açısı. mutlaka cinsel bişiler çağrıştırmamalı.
mesela ishal olan birinin serzenişi beni çok güldürmüştü;

- cengo naber lan.
- sorma yaw motoru bozmuşuz a.q. geberiyom *mını kökenini s*k*y*m...
tertemiz adamların haklı yakarışı. halbuki yasak olmalı küfür falan, ne bu böyle amına koyim her giren sövüyo!
abartılmadığı takdirde sözlüğe samimiyet kazandıran, abartıldığında ise sözlüğün ağzına sıçan * olaydır.
serbest olmadığı bir dönem vardı * o zamanlarda da serbest olsun göt değil de g.t yazınca kimse göt olduğunu anlamıyor mu sanki, nasıl birşey bu diye isyanların çıktığı zamanlardı. **
(bkz: uludağ sözlükte önüne gelene sövmek)
(bkz: patlican bombası)
(bkz: sabrın zorlanması)
küfür etmek serbesttir fakat hayat kadını diyemezsiniz. hem de açıklamasında ne anlamda söylendiği belirtildiği halde... (kendimden biliyorum)
yok öyle bişey mınakoyim.
**
(bkz: küfür dilin cilasıdır)
adam özelden küfür etmesine ragmen sadece çaylak yapılmakta.

siz bu kadar hoş görülü olursanız daha çok küfür yeriz.
(bkz: http://karikatur.me/0004s)
yalancıyı zeksinler mi?
kişiyi hedef almadıkça edilen küfür hiç mi hiç sorun değil benim için.
adam küfür üstüne küfür ediyor ama moderasyonda çıt yok.

şikayet ettiğiniz zaman da sizinle ilgili yada inancınızın tanrısına küfür etmiyor ki diye komik ve bir o kadar trajik cevap veriyorlar.

normal bir yazar olarak bu küfüre karşılık versek sanırım yazarlığımızı siler bu moderasyon.
inci gevsetiminden sonra olan bir olaydır .
(bkz: bu kadar parazit varken küfür etmemek)*
uludağ sözlükle inci sözlüğün kardeş sözlük kabul edilmesi gibi saçma bir sonuç verebilir.
dün bir derdim var kısmısında moderatör kişinin de bana söylediği hede.
diyor ki moderasyon ; belirli kişi ya da kurumlara direkt hakaret edilmediği sürece küfürlü kelime kullanımı yasak değildir. bu tip durumlarda sadece bu durumu abartanlara işlem uygularız...

yani x kişiyi sevmeyenler orospuçocuğudur dersen sorun yok. ama şu adam orospuçocuğudur dersen sıkıntı var. kısaca; toplu alımlarda inanılmaz fırsatlar var arkadaşlar.

edit: hiç küfür mü etmiyorsunuz vs diyenler var. sevgili moron arkadaşım, ben x takımı tutuyorum diye senin bana orospuçocuğu deme hakkın varsa öyle hayatın toynağını, öyle özgürlüğün de tıynetini sikeyim ben. bak gördüğün gibi gayet sağlam şekilde küfrediyorum.
bazı trollerin durumunu kolaylaştıran durum.
küfrü direkt olarak bir şahısa yönlendirmemişse gayet hoş olabilecek durum, argo olmadan yaşanmaz sonuçta.
izole yaşayan sentetik insanları üzmüştür. küfür gibi hayatın bir gerçeği varken, yerinde kullanımında etkisi tartışılmaz.

hassas kulaklarınızı biraz daha alıştırın. aileniz de, arkadaşlarınız da küfür eder. yeri ve zamanı önemlidir.

'' aa ne ayıp! '' diyen kız çocukları gibi olmaya gerek yok. küfür senin için seviye ise başka klüpler var, sözlükler var, küfürün yasak olduğu bir çok yer bulacağına eminim. olm 10 entry giren herkesi yazar yapıyorlar işte. umumhane gibi yer burası. senin istemenle yasaklar mı konulsun. yarro seni!

son olarak;

hijyenik yaşantınıza sokayım.
işemek ve sıçmak da serbest ama her dakika yapmıyoruz mesela. bu da onun gibi. küfrün de bir yeri bir anlamı olmalı. çok basit sebeplerle, kişisel egoların zaafiyetine düşüp küfretmek aşağılık bir durumun tezahürüdür. yoksa sikmişim sözlüğü, sana bir şey olmasın.
yalancıya, eksi oyları sokmalarını dileyeceğiniz durum.
güncel Önemli Başlıklar