bugün

nick altı ayarların havada uçuştuğu, eksi oyların arttığı, herkesin birbirine kin beslediği bir ortama dönüşen sözlüğümüzde meydana gelen ortamdır. sivil toplum örgütleri tarafından yapılan kardeşlik ve geri adım çağrıları da fayda etmemektedir.
geçicidir... yeter ki geciktirici kullanılmamış olsun...
keyif verendir.
ozel mesaj denen zimbirtiyi kullanmayi bilmeyen ya da bilen ama o incelige sahip olmayan yazarlar ve onlarin anlayacagi dilden konusarak hata eden yazarlarin yarattigi ortam.
edirnekapi minibusleri ile seyahat etmeye bayilan kişilerin bayildiği egzantirik bu durumdur.

macera için dogdum
macera için geberirim
bayilirim maceraya diyenler
kosunuz
kos
kos ulan....
(bkz: su bulanmadan durulmaz)
+/ ve evet elimize son ulaşan bilgilere göre uludağ sözlük içinde bir takım olaylar cereyan etmekte.. son dakika gelişmelerini şu anda orada bulunan arkadaşımız rapper ninja'dan alacağız.. evet rapper, sendeyiz.. beni duyabiliyor musun?..
-/ çok net duyuyorum abi..
+/ -
-/ -
+/ evladım gerizekalı mısın, bilgi versene..
-/ ha ben duyuyorsam problem yok sandım.. neyse.. evet şu anda burada büyük bir kaos ortamı var.. insanlar başlıkları yağmalıyor, değişik yazar grupları arasında yer yer sözlü tartışmalar, yer yer de tutkulu yiyişmeler mevcut.. işler çığırından çıkmış durumda.. daha demin ekibimizin üç tane iyi oyu çalındı güpegündüz, inanır mısınız?.. bütün bunlar yetmiyormuş gibi bu kargaşa ortamından faydalanmak isteyen seri eksi oy veren vatandaşlarımız çıktı.. yazarlar arasından bir kişi ise, yine seri eksi oy verdiği gerekçesiyle tahtada yürütüldü.. ayrıca..
+/ tahtada mı yürütüldü?.. o ne demek be?..
-/ ya hani oluyor ya korsan filmlerinde, gemiden dışarı tahta uzatılıyor, adamı da koyuyorlar oraya, sonra hoop.. camgözlere hehehe..
+/ allah'ın internet sitesinde denizi nereden buldular peki?..
-/ ya işte format delinmiş oradan su mu alıyormuş ne bana da pek söylemediler..
+/ sallıyorsun değil mi bunların hepsini kıçından?..
-/ abi yeminle çaylak yapmışlar giremedim.. ama dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla kargaşa hakim baya yani..
+/ -
-/ sendeyiz merkez..
ülkenin yansımasıdır. oluşturulmak istenilen kutuplaşmanın küçük çaplı* sözlüğümüzde başarıya ulaştığının göstergesidir.
stv'de "şubat soğuğu" isimli dizide işlenmektedir.
sözlükteki eksici yazarların artı, artıcıların eksi oy kullanmaya başlaması, moderatörlerin çaylak olması, gammazların internet bağlantılarının telekom tarafından kesilmesi sonucu ortaya çıkan karmasa ortamı.
atışmalarla birlikte, sabah ve öğleden sonra programlarında, birbirlerine çemkirenlerin ortamına benzeyen ortamdır. başka bir sözlüğe baktığınızda, bir okur olarak diğer sözlüğü seçmek gerektiğine kanaat getirilir. okurlar, bu atışmalardan bir şey anlamaz çünkü.
görsel