bugün

(bkz: Oytunkaran)

Geçerli bir sebep. Evet.
Çok güzel insanlarsınız hepiniz.
bırakip gidemeyeceğin biri için kalmaktır.
Gerçekten sahte samimiyet yok. Kışkırtıcı bir entry, başlık dahi görsem, kolaylıkla troll olduğunu anlayabiliyorsun ve o frekans üzerinden geyik yapmaya devam edebiliyorsun. Bunu başka platformlarda yapsan linç edilirsin ama burda ki biz bizelik ve amacın sadece eğlence olması bunu sağlıyor. Renklerin buluştuğu nokta.
Bazen konuşamadıklarını burda yazmak istersin öyle bir şey.
bir yazardan hoşlanıyorum.
Boş vakit giderici. Mesela şöyle ki;

+Kimseyle konuşmuyor musunuz tak Uludağ sözlük.

+Telefonda oylecene Facebook yapıp çıkıyor musunuz tak Uludağ sözlük

+Oyunlar canınızı mı sıkıyor bir şeyler paylaşmak mı istiyorsunuz işte burası tam size göre.

işte bu yüzden ulu.
Sol frame akıcı olduğu için tercih ediyorum. Ekşi sözlükte üyeliğim yok hiç başvurmadım. Orada saniyede yüzlerce entry giriliyor verimli değil. Oranın iyiliği eski tarihli olayları bulabiliyor olmamız.
Açıkçası burada minimum 1 sene takılmış insan hesabını silip gitse dahi geri gelir.

Sözlük ortamı çok farklı ozellikle az çok asosyal insanlar için.
canım sıkılıyor.
Dilediğimce saçmalayabiliyorum ve saçmalıyorsunuz; ben bununla eğlenebiliyorum, kafa dağıtıyorum.

Laf olsun diye demiyorum, valla burada kurulan arkadaşlık çok başkaymış, bu hoşuma gidiyor. Onları okumayı, arada onlarla laflamayı harbiden seviyorum.

Bi de biz burada aynı mahallenin insanları gibi bir şey olduk, böyle kendi kendimize takılıyoruz sanki, bunu seviyorum.

Ama saat bir oldu hâlâ zıbaramadım be, başlıcam sözlüğüne de tatlış sebeplerime de. Uykum var uyuyamıyorum, eter iççem*
insanın kendini özgür hissettiği ender ortamlardan biri olması.
buradan bir koca adayı bulabileceğime olan inancım.
koca bir hiç.
ne bu sözlükteyim nede sözlük dışındayım ayda 2-3 kere aklıma gelir girer sözlüğe yazar çizer çıkarım toplasanız 5 entry girmem her girişimde bakarım sol frame de abuk subuk şeyler her zaman ki gibi soğur çıkarım...
Alışmışlık olabilir. Bir de altenatifi yok. Çaylaklık denen saçmalık da olmasa bura bırakılmaz.
hani hepimiz yalnızdık. hani hepimiz depresiftik.
Ekşi sözlük çok bilindiği için uludağ sözlüğe kaydolmuştum. Ekşide çaylaklık falan filan hiç bilmiyorum tabi. Yıl 2015 ağustostu buraya kaydolduğumda. 3 yıl olmuş vay be. Yaşlanıyoruz yavaş yavaş üniversitede bitmeye yaklaşıyor.
Yoktur. Şu sene bitsin gitcem. Am, göt, meme, ensest, step-mom, en yakın kız arkadaşa asılma başlıkları görmekten yoruldum amk.
Bu başlık altında yazılanların pek çoğuna katılmakla birlikte, evet sanki bir noktadan sonra giri yapılan entry ler sayesinde samimi bir ortam oluşmakta. insanı buraya bağımlı kılan bu olsa gerek. ister istemez arkaşlaşların da oluyor. Seviyorsun. Paylaşıyorsun bir şeyleri bu da doğru. Fakat asıl Kişisel olarak, yazmak için uludağı seçmemin en önemli sebeplerimden biri özgürlük. Ekşi de bu yok işte. Aksini iddia eden varsa alnını karışlarım. Kusura bakmasın da Anında şut yer orada. En azından şahsen geçerli. Ekşide yazarsam kaldıramazlar evvel allah.
kendine has yorumlar efendim. yazar olabilmek adına iki, üç sene kuyrukta beklediği için egosu tavan yapmış yazarlardan oluşmamaktadır.
zirvedeyiz efendim. sesiniz gelmiyor *
yazdıklarımız mutlaka birilerine dokunuyordur--olumlu veya olumsuz--- yetmez mi?
güncel Önemli Başlıklar