bugün

(bkz: çalışkan ahmet)
@1 başkalarını eleştiriyorsunda kendi yazdıkların tam bir faşistlik örneği. Annene küfür ettiği için ölmesi mi gerekiyor o insanların?
Annesine saygısızlık edenlerden nefret ediyorum.
Anneye bile saygısı olmayan karakter yoksunu zavallı yazarlardır.
ulan insan tutarsız olur da bu kadar da olmaz ki.
koduğum özürlüsü.

bak bunlar da senin yazdıkların.
senin annen değerli de milletinkini değerli değil mi?
sadece senin annen mi kutsal?

(#28146496)
(#28148247)
(#28142171)

sabahtan beri müslümanları ve dini şeyleri aşağılarcasına konuşursan kusura bakma ben de senin aşağılarım itin götüne de sokarım.
önce tutarlı olacaksın, elbet bir şey yapmışsındır ki "orospu çocuğu" damgası yiyorsun.

sen yapmazsan başkası yapmaz.
adam yobaz olan yazarlara orospu çocuğu diyor ee ben de faşist olanlara diyorum ki bu da sen oluyorsun.
kusura bakmayacaksın hak ediyorsun.
(bkz: yavaş dava aç da saçın bozulmasın)

umarım dava açarken türkçe'yi düzgün kullanırsın.

(bkz: edicem)
(bkz: süründürücem)
kızmayın kınamayın kendi annesi meslek erbabı olunca herkesinkinin de öyle olmasını istiyor

ne de olsa ya bir şizofrendir

ya da bir manyaktır,

neticede onun bunun çocuğudur deyin geçin

zira bu sözlük bunların altına kırmızı halı seriyor.

onları besler sana ceza verir.

zall, reyting ve para arasındaki şeytan üçgeni sorunsalı.
işe yaramazdır.
gerçekten ayıptır.
anne kutsaldır.
Tam bir orospu çocuğudur.
(bkz: sanki cazorla mk).
Saygısızlardır.
kutsal, kutsal diye bütün gün sayıklarlar. anne gibi kutsal bir varlığa sövmekten çekinmezler. bunların eleştirisi bile küfürdür.
Dahil olduğum yazar grubudur.

bunu da Saklamaya gizlemeye gerek yoktur. Çocuğuyla ilgilenmeyip onun embesil bir canlı haline gelmesine sebep olan anneler vardır ki çocuklarının zeka gelişimi tamamlanmadan insan içine, hele hele sözlüğe salan bu anneleri ellerinden değil münasip bir yerlerinden öpmek lüzumu hasıl oluyor.

Kimse kusura bakmayacak.
Tacit her boku da islama bağlama be amk.
Ayıp eden yazardır.
Taciturnn arkadaşımıza (Yaşamaya hakkın yok fikri dışında) katılıyorum. Çünkü küfür edilen kişinin hakkın rahmetine kavusmus bir aile ferdine edilen küfür kötü bir şeydir.

Her şey bir yana küfür zaten kötüdür. Bu yüzden bu küfür etme hastalığını lütfen bırakalım.
Annesine sövülünce umrunda olmayan yazardır.