bugün

daha önce buna benzer emsalleri oluşturulmaya çalışılmış oluşumlardan sadece biridir. sözlükte kürt şakirt kemalist muhabbetinden bıkmış ve sinemayla ilgilenen yazarların olduğunu görüyorum. hal böyleyken hiçbir şey yapılamasa dahi yazarların önceden belirleyip oluşturdukları liste dahilindeki filmlerin izlenip bir başlık altında tartışma ortamının oluşacağına inanıyorum.
kaynaşılıp sinema zirveleri düzenlenebilir.
ilgilenenlerin olduğunu görmek umut vermektedir.

denildiği gibi ilerleyen zamanlarda zirveler düzenlenip film izlenilebilir.

internet üzerinden bir oluşum gerçekleştirilebilir. blog forum vesaire.

bunlar yapılamasa dahi filmler belirlenir. farklı sinema akımlarından, dönemlerdenden ya da yönetmen üzerinden gidilebilir.
belirlenen filmler üyeler tarafından belirlenen tarihe kadar izlenilip sözlükte açılan başlık altında tartışmaya fikir alışverişine sunulur.
güzel etkinliklerle hayatımıza renk katacak bir topluluk. beni de yazın.*
katılmak isteyip de ankara'da olanların şahsıma bir özel mesajla bunu bildirmesini dilediğim dernek ve faaliyetleridir.
eskişehirde de yapılması gereken güzel bi düşünce.
ben de varım
girmekten keyif alacağım topluluktur.
Severek katılacağım etkinlik. Çok severim film izlemeyi. Misal şu an trt haber kanalında çok bomba bi komedi filmi var kaçırmayın derim.
(bkz: varım diyor)
bensiz düşünülemeyecek bir topluluk.
BaşlangıÇ iÇin behzat Ç ideal olur diye düşündüğüm topluluk.
eklenmeliyim istegi uyandırıyor. yaz beni de listeye.
Eksikliği tamamlayan bir oluşum.
topluluk yapılabilecekler konusunda fikir ve yardımlarınızı beklemektedir.

bir derdim var kısmından moderasyona da ilettim bunu fakat 4 gündür inceleniyor yazısından başka bir karşılık göremedim sağ olsunlar.
http://www.uludagsinema.com/

uludağ sözlük sinema topluluğunun talebiyle zall tarafından açılmış sinema sayfasıdır.
harika olmuş topluluktur. çok iyi olmuş böyle bir sitenin açılması.
Korsan film yoksa patlayacak olandır. Evet. *
(bkz: çok entelsiniz ya sii) swh

demeyeceğim topluluktur. yeni ise şaşırtmıştır. zira içerik öyle kısa zaman çalışması gibi durmuyor.
başarılar efendim.
nereden kayıt oluyoruz ?

sinema deyince aklınıza 40 yıllık polonya filmleri geliyorsa uzak durucam ona göre söyleyin amk..
değerli bir oluşumdur. haliyle nasıl katılım sağlanacağı merak edilmektedir. kuran şahsı tebrik etmek şarttır.
sayfadan üye olabilirsiniz. klasik anlatıdan bağımsız sinemaya kadar farklı alanlarda faaliyet gösterebilecektir. üye kadrosunun genişlemesiyle ve teknik sorunların aşılmasıyla belli bir plan program dahilinde gelişme gösterebilecektir.
güncel Önemli Başlıklar