bugün

gerek entrysi okunup oylanmayan gerek de açtığı başlık rağbet görmeyen yazarlardır.
misal ben. başlık başıma türküsünü yakında single olarak piyasaya süriciim.
allam ya ne yeteneksiz bir kulunum ben yaa böhü böhü böhü.
siklenen yazarlardır.
adımı altın harflerle en üst sıraya yazdırmaktan malesef utanç duyacağım listedir.

kimse beni sevmiyor, istemiyor, arkadas olmuyor çok yalnızım be sozluk. *
halbu ki gayet güzel, esprili, eli yüzü düzgün, okumuş, tahsilli, her türlü gideri olan biriyim. sadece kendimi ifade etmekte sıkııntı yaşıyorum. *
(bkz: öğretmenim üzülüyoruz)
ucundan kıyısından benim de girebileceğim liste.
diğer yazarlar tarafından sik yağmuruna tutulmayan yazarlardır. siklenenlerinse kafasına kafasına tonlarca sik atılır. ben gördüm geçen, bi yazar bizim sokağın köşesinde sikleniyordu. hatta ordan geçerken çaktırmadan bi tane siki aldım cebime attım, ilerde siklemek istediğim bi yazar olursa kafasına atarım diye. malum, benim sikim yok.
facebook'ta "kanka fotoğrafımı beğenir misin ?" diyen yazardır.
(bkz: biradetbeyfendi)
(bkz: tedbirsiz sican)
(bkz: mazlumu getirin bana)
(bkz: dayesporas)
(bkz: juve)

son olarak; (bkz: rabbim yaz dedi)

evet haggetten ilahi bi güç yazdırdı bunları.
siklenip siklenmemek bazılarının çok da umurunda olmayan yazarlardır.
siklenip siklenmemek çok da sikinde olmayan yazarlardır.
http://inciswf.com/1302651148.swf
altın harflerle yaz mahlasımı. (bkz: sagopa kajmer)
(bkz: sol framede adını görmek)
(bkz: badidursun)*
ben. ulan sadece küfür yazınca basıyolar eksiyi. diğerlerini sikleyen yok.
arkadaş geldik daha ilk günden 9 ademoğlu yazdı nickaltıma. ben bi sevindim tabi. dedim heralde hep böyle olacak. ama yok. o ilk günden sonra tık yok yemin ediyorum. he bazen mesaj geliyo şu entry güzel olmuş bu entryinde güldüm diye. asıl ben onlara kızıyorum esasında e be güzel kardeşim madem beğendin gir nickaltıma senin gibi okuyamayıp gülemeyenler de sebeplensin.
jimmypageisgod
(bkz: egoalarimitatminet) sikleyen varsa siklemesin. (bkz: tutturduk bir sik gidiyoruz bakalım)
her gün başka bir siklenme umuduyla yazıyorum: labune.
Ne çok dertli varmış be arkadaş.

Bir tane de benden: zuun
Biri böyle bir listeyi çıkaracaksa, bu yazardan farklı konumda bir insan olmalıdır.
ben de varız.
(bkz: pay paid pain)
''saksı değilim ben en çok bana soracaksınız.'' tarzında feryat eden insan topluluğu.
aramızda, sözlükte yazan başka arkadaşı olmayan ve salak saçma şeyler yazmayanlar olduğu için oluşan listedir. * *
ay beni de yazın ya erkek sevgilimden ayrıldım burda da bi ipleyenimiz yok alın bu da msn im :

gusel_kız_msnsi@hotmail.com

AMAN CANLARIM bi şekilde kendinizi sikletin yoksa yalnızlık zor.