bugün

uludağ sözlük ile ilgili bazı elit yazarların ortak düşüncesi.

evet, belki zilyon defa söylendi ama bu böyle; yapacak bir şey yok. yani, ekşi'yi filan geçtim zaten artık ama itü filan bile buraya bin basar, beşe böler, dörtle çarpar; yırtar atar.

ne lan bu! çoluk çocuk parkı gibi! şimdi diyorlar ki, akıl yaşta değil baştadır. nah! bak keşke görebilseydin el hareketimi. lan, 20 yaş altı bir adamın ne zekası olacak, te allaaam ya.

önüne geleni yazar yapmışlar buraya. çoluk çocuk birbirine laf soksun diye bir mecra olmuş. daha iyi olmalı filan amacında değilim he yanlış anlaşılmasın. bana ne lan uludağ sözlükten, ekşi'den, itüDen zart zurt. bunu sahipleri, hissedarları düşünsün.

ben yalnızca tespitimi yapar çıkarım, ehe.
büyüklük kompleksine girmiş akıldan yoksun insan söylemi.
Sabah 10 dan beri bilgisayar başında olduğum düşünülürse; söylemiş olan tezin çürütüldüğüdür..
'sütçü git sütünü iç!' denilesi bir önerme. sütçü -700lü maldır.
bu başlığı okuyanların bir nebze de olsa katıldığı önerme.
okumayı zaman kaybı olarak görüyorsan, zamanı bol olan insanlar okusun diye birşeyler yazacaksın.

ama yazabilmek için, önce herkesten çok okuyacaksın.
bu fikre varan şahıs 20 yaşındaki ergenlikten çıkamamış insandır "20 yaşından küçükte ne aklı olucak" cümlesiyle pehh pehh biz 20 yi geçeli 1 hafta oluyor demek istemiştir.

edit : keyfi edit.
yanlış olan önerme. sözlüğü okuduğum için beşiktaş maçının şu sıralar oynandığını bile öğrendim.
21 yaşına yeni giren yazarların derin feryatlarıdır. kulak kabartmak gerekir. *
bu sözü söyledikten sonra sütünü içip yatmak gerekir.
evvel ahir sözlük okumaya, ansiklopedi okumaya akıl erdiremedim.

yazarken danışırım, şu kelime hissettiğim mi,

şu yazar ne düşünmüş, ne yazmış merak, hem aynısını yazmamak.

a b c' de ne var, yok; ya sabır.
henüz kitap olarak dünya klasiklerini bile okumamış bir insan için evet, burda oturup entry okumak gerçekten bir kayıptır.
Değerli vaktini iyi kullanabilmek için hyatındaki önemsiz gördüğü olayları dile getiren insan söylemidir.
güncel Önemli Başlıklar