bugün

uludağ sözlük içinde oluşturulan ve sadece kütüğü muğla olan yazarların yer aldığı dernek.
Başkan yardımcılığına adayım.. oylarınızı bekliyorum.
Bir adet oluşumdur.

Beni de alın babamın dedesi söke kütüklü uzak sayılmaz.
ben değilim ama hayalim istanbuldan koşarak gidip muğlaya yerleşmek. Bu da beni muğlalı yapmalı bence.
Yazları oralardayım sayılırsa.
Kavaklıdere'yi muğla saymazsınız amma.. Evet..

Kalahari biz ikimizde kozanlıyız olum yemeyelim milleti. *

Bedreddin biz kozanlıları da fahri muğlalı kontenjanından dahil edersin kardeşim. *
tamam tamam isteyen herkes gelsin derneğe. girişte sorun çıkaracak olursa benim nickimi verin arkadaşlar yardımcı olur.

bir dernek şeysi
Muğlalı olmaya gerek yok.. kendini muğlalı hisseden, muğla’yı seven, muğla’nın kıyısından köşesinden geçmiş ya da geçmemiş muğla’yı istemiş hayal etmiş herkese kapımız açık. Buyrun..
Bir yörük olarak muğla'lilarla kan bagim var. Evet arastirmistim zamaninda. O yuzden beni de yazın şu derneğe.
Derneğimizin üye sayısı gittikçe artmakta ne kadar güzel bir olay. tabii ki derneğimize üye olmak isteyen herkese kapımız açıktır.
Üye aidatlarını aksatmayın.. üye oldum tamam kurtuldum demeyin.. derneğimizin ayakta durması gerek arkadaşlar..
8 senedir aydın'da yaşıyorum ve bir dönem muğla'ya, daha doğrusu menteşe'ye bağlı bir bölge üzerine tez hazırladım. acaba derneğe üye olma ihtimalim var mı?
güncel Önemli Başlıklar