bugün

uludağ sözlük moderasyonunun hatalarıdır.

öncekai hesabımda (bkz: kemal sunala kahkaha atan insan) diye başlık açtım ve hemen başlık (bkz: kemal sunala gülen insan) başlığına yönlendirildi.

o zaman bu moderasyon hüngür hüngür ağlamak başlığını ağlamak başlığına yönlendirsin
başlıkları birleştirip sizin başlığınızı başkasına ait gibi göstermek. madem böyle olacak daha önce girilmiş entrynin başlığıyla birleştir di mi. insanın gözü önünde kendi başlığının yitip gitmesi ne demek bi ben bilirim...
en büyük hataları bu işi yapıyor olmaları. onun dışında hepsi süper insanlar olabilir.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#18369478)
-evet tahmin saçmalıkları artık aşırı oldu-bazı entrylerin gereksiz silinmesi gibi.
kendi beceriksizliği yüzünden takımı yenilmek üzere olan fatih terim tepkisi vermeleri.

standart bir hepiniz boksunuz anlayışı. hayır yani biz sözlüğü bu kadar ciddiye almıyoruz. seni kim sikliyor ki bu kadar da abartıyorsun kendini.

moderatorluk denen şey para ile yapılıyor olsa eminim hiçbirinizi şirkete çaycı diye bile almazlardı.

adama mesaj atıyorum:

neden çaylak edildim diye.

yanıt "sebep : hakaret" olarak geliyor. zaten başka türlü olma ihtimali yok en nihayetinde de hangi kural ile hangi entryden dolayı? o yok. adam gibi cevap ver diyince de entry nosu yolluyor beyzade.
Geleni geçeni yazar yapmalarıdır.
henüz görülmemiştir ota boka chp başlığı açan sol sevicisi cahil birinin hezayanıdır. bunları yazar yapanda suç evet...