bugün

Önce sözlüğü bir denetlesin sonrasında denetlenir.
açılan başlıkları moderasyon okuyor mu diye diye kuvvetli bir tanım cümlesi girmeye çalıştığım başlık.
sözlüğün selameti için olması gereken.
he zall gelir zaten hepsi denetleniyor derse de delillerle gelsin arkadaşım.
ve moderatörler unutmamalıdır ki;onlar kimseye takamazlar ya da kafalarına göre adam uçurup çaylak yapamazlar.

bu da böyle biline.

çalışan moderatörlere saygımız sonsuz ayrıca.
bir insan evladinin cagrisidir.
yazarlara sorularak demokratik bir yolla değil de hali hazırdaki moderasyon ve admin arasındaki (bence öyle tabii) istişare ile yetki almış insanların denetlenmesini istemek oldukça gereksizdir.. oldu olacak mal varlıklarını da açıklasınlar..

(bkz: lock denetlemeci olsun)
(bkz: ben seni çıplak hayal etmiştim)

çaylaklık mode on.
(bkz: güçler ayrılığı)
(bkz: polise kimlik sormak) * (bkz: hele otur bi soluklan yigidim)
(bkz: uludag sozluk moderasyonu lanetlensin)*
moderasyonun güvenoyu alması gerekliliğini'de beraberinde getirecek istek.
(bkz: beyler kimlikleri görelim)
(bkz: yat yere yat yat yat yat)
saçma istektir. lan zaten moderasyon seni denetlesin diye var, sen kim oluyorsun da moderasyonu denetleyeceksin ? sonra seni kim denetleyecek, seni denetleyeni kim denetleyecek , o'nu kim denetleyecek ?

zall kafayi yemesin de ne yapsin ?
(bkz: geliyoruz)
(bkz: ustume hafif bir sey giydim seni bekliyorum)
moderasyonun ergenekonvari bir yapılanmaya girdiğini gören yazar isteği. ben düşünmüyorum böyle, bir arkadaşım bahsetmişti.
sözlük ile ilgili her konuda karar verme yetkisinde olan bu moderasyonun kendi başına buyruk olmaması, yani keyfi davranmaması, yapacağı hataları düzeltmesi bakımından son derece haklı bulunan bir istektir. denetleyici bu moderasyonun dışından olmalıdır ki kayırma, kaydırma olmasın. yoksa kimi üyesi entry silerken keyif verici madde almış gibi hissediyor sanıyor insan.