bugün

Kız varsa öpücük gönderdiklerimdir..

Bebeler sizi.
Kafasına göre 25 şubat 2017 japon balığımın geğirmesi başlığımı silen moderasyon. Ekşi sözlük gibi insanların özgür düşüncelerine böyle ket vuracaklarsa burayı da dutluğa çevirirler yakında.
burda meşhur bir yazarın fetöcü olduğunu yazdığım için önceki hesabımı silen moderasyondur aynı zamanda.
hiçbir şekilde uyarılmadan 25 gün civarı çaylak yemiştim geçen. sebebini ben de bilmiyorum uyarılsaydım tamam eyvallah diyecektim ama yok.
birdenbire silik yiyebilirsiniz çünkü modlar onlar yani açıklamaya gerek bile yok.
adam kayırma dersen ohooo mesela aynı anda çaylak olduğumuz oytunkaran 3 4 günde yazarlığa dönebilmişken benim 25 gün beklemem neden? hangi hakka hukuka sığar bu?
ne yani kayırılmamız için sabah akşam entry girmemiz mi lazım?
şimdi silik te atarlar bu entry yüzünden.
neyse ne ya, kendini düzeltmesi gereken moderasyondur.
kaşar olursanız sizi koruyacak hakkınızda olumsuz herhangi bir tanım yazmanıza izin vermeyecek olan moderasyondur.
Mod felan değillerdir , yetileri yok . Öyle kafasına göre takılıp işine geldiği gibi başı boş hareketler eden tiplerden oluşuyor tabi bir iki işini yapan varsa bilemem ama genel konuşuyorum .

Hayır beni sadece sözlük içi yazılar yazıyor diye ki alakası yok uzaktan yakından hadi olsa bile sürekli sözlüğü işgal eden iq suzlar dururken beni 20 gün çaylak ediyorlar ?

Az cesaretli olunda yazdiklarin bana dokundu işime gelmedi hadi 20 gün kaybol buralardan diyebilseler yine birşey demiyecegim.
Aralarında anlaşamama gibi problemleri olduğu gerçektir. Bundan bilmem kaç gün önce 'uyuyan dev' lakabımı benden alıp ' self sufficient' karmasına tekrar döndürdükleri gerçeğini de hala kabullenemiyorum. Vermeyin kardeşim karma ismi falan ne bu yahu. istemiyorum artık, eğer vermeye çalışırsanızda size olan tepkim Candan Erçetin' in sandalyeye ters oturup omzuna ritim tutturduğu andaki bakışıyla içimden ' yaa ben size demiştim' diycem. Evet diycem.
fikrimizi farklı üslupla dile getirdik diye hemen çaylak konumuna düşüren moderasyon ekibi gerçeği.
açıklama yapmak istiyorum; adaletti, senin benim gibi evinde ücretsiz, moderasyonluk yapan kişilerden beklemek siyasi partilerden demokrasiyi beklemek kadar acı gerçeği insanın.
efendi, saygılı insanları ifade eder!
yoklar.
kişiye göre hareket ediyorlar. taraflılar.
(bkz: derin moderasyon)
faşizanlıkla açıklanan bir gerçektir.
zallın gözatması gereken gerçekliktir.
Böyle bir gerçek ne yazik ki yok artık. önceden az ama daha normal karar veriyorlardı. şimdi canı nasıl istiyorsa öyle davranan insanlar yönetiyor burayı. bol entrikalı günler sayın moderasyon.
takip ettikleri belli başlı yazarlar var. bu kişiler ne yazsa çizse gözlerine batıyor. bazı yazarı seviyorlar bazılarına da kafayı takmış durumdalar.aksini savunmasınlar isim bile verilebilir. ispatı istenirse, formata uygun olmasına rağmen silinen onlarca entry gösterilebilir.kısacası böyle bir gerçek yok.
şeylerinin keyfine entry silmeye bayılır bazı moderasyonlar. yine benim bir entryimi silerek bunu tamamen kanıtlamışlardır. zannetmiyorumki haklı bir sebebi olsun. çıkıp medyanın önünde haykırırdım suçunuzu ama reklamın iyisi kötüsü olmaz yine sizin işinize gelir. bu sabah bu sözlükten çok soğudum arkadaş sözlükten çıkıp başka bir sölüğe geçmeyi düşünüyorum.
(bkz: pkk lı yazarları barındıran moderasyona helal)
kendilerine küfür ettiğimi zannedip, hislenen, beni çaylak yapan moderasyondur.yazarlar birebir küfürleşirler, türk kadınlarıyla ilgili rezalet başlıklar açılır, ne namus kalır ne edep ama genele söylenen bir isyan cümlesini üzerine alınan moderasyon ağır tahrik edici küfürden ceza verir size. bravo valla.
işi kılıfına göre uyduranlara dokunmayan topluluk. yanlıştır.
bir ikilem var, kurallarin i$leyi$i konusunda var olan gercek. birinin ak dedigine, digeri kara diyebiliyor. bir derdim var butonu vasitasiyla, hangi moderatorle muhatap oldugunuzu, entry'nizi hangi moderatorun degi$tirdigini bilemiyorsunuz. bir derdim var'da bir $ikayete bir moderasyon farkli cevap veriyor, ayni $ikayeti tekrar actiginizda, bir ba$kasi ile muhatap olma durumunda kaliyorsunuz. hakkinizi, sadece moderator yazip, kim oldugu mechullere kar$i nasil arayacaksiniz, orasi mechul.
ek$i sozlukte, bu durum soz konusu degil. sizin entry veya ba$liginiz hakkinda kim ne i$lem yaptiysa, onu biliyorsunuz, itirazinizi veya mutalaanizi ayni ki$iyle yapiyorsunuz. (bu son cumlede, anlatim bozuklugu var, sinava hazirlanacak arkada$lar bulsun) adaletin tecellisi tam olmasa bile, buraya gore buyuk olcude gercekle$iyor.
alin size bir derdim var'da ya$adigim kisa mesajla$mahttp://www.uludagsozluk.com/res/muzescreen/72638_1302738510_d.JPG. farkli moderatorler oldugunu anlamak icin einstein olmaya gerek yok. uslup farkli, cevap farkli.
bir bakınız verdiğinizde çaylak olmanız ama başka bir yazar aynısını yaptığı zaman gammazlasanız bile iplenmemesi.
(bkz: çifte standard)
acı gerçektir.

entry dışı: şuan 21 olan silik sayım her arttığında yad ederim. * * *
Sözlükte ne kadar ne yedüğü belürsüz adam varsa moderasyonun göz bebeğidir. blueve.. hbbia ve daha niceleri. *
daha söylenecek çok şey var da, gerçi söylemeye ne hacet herşey gün gibi ortada.
(#11211528) entry baştan sona kadar küfür içerikliydi

entry silinmiş fakat yazar hakkında işlem yapılmamıştı.

Biz birinin hakkında çirkef dememiz yüzünden çaylak yapılırken ana avrat küfür eden bu yazarlar istedikleri gibi davranıyorlar.

sonrada bize bir derdim vardır bölümünden fırça atmaya kalkarlar.
güncel Önemli Başlıklar