bugün

(bkz: zulüm)
bilgisayara alışmış yazarların zorlanacağı durumdur hele hele telefon kötüyse hiç çekilmiyor.
3310 ile mümkün değildir. denedim ordan biliyorum.
bazı telefonlarda entry girerken 'ı, ö, ğ, ş, ç, ü'yü kabul etmeyen, bunun yerine kafasına göre karakter yerleştiren eylemdir. sırf bu yüzden eksi almışlığım vardır benim. bir defasında acun ılıcalı hakkında entry girmek isterken 'acun 1l1cal1' tarzında bir başlık açılmıştı kendiliğinden. merak ettim lan aslında, benim telefonumda mı sorun var, yoksa uludağ mobil'de mi? *
Uludağ sözlük mobil kullanmak sol framedeki bir başlığa tıkladığında başka bir başlığının açılmasıdır. Tabi arada bir.
(bkz: şirin şey) Çok rahat mobilite.
güzel olmasına güzeldir ancak entry nolara tıklanıldığında numarayı aratır; bkz, yıldızlı, gizli bkz yapılamaz. dışarıdan link hiç verilmez. Bir de arada bir girilen uzun bir entry eklenirken yanlışla iptal denir ki tadından yenmez. özünde iyidir.
(bkz: ben kullaniyorum siz de kullanin)
Android sistemli telefonlar icin ozel bir programinin olmasini temenni ettigim uygulamadir. Sadece entry girip/okumak icin vardir. Bu da hicbir halta yaramamaktadir. Artik herkesin cep telefonundan interneti siklikla kullandigi bu donemde yapilmasi gerektigi dusunulmektedir. Yonetim ekibine duyurulur...
sadece androidli telefonlar için değil, tüm telefonlar için yapılması istenendir (samsung monte androidli değil mesela). fakat türkçe karakter kullanıldığında garip garip karakterler ortaya çıkmaktadır.
tam anlamı ile bir eziyettir. bilgisayarın olmadığı yerde sadece başlık görmek ile yetinebileceğin teknoloji hatasıdır.
en altta normal siteye giriş yazıyor. oraya tıklayıp normal internet tadı almak daha güzeldir.
şuan olduğu gibi eziyet vericidir, bilgisayarım yani nam-ı diyar niyazi, son nefesini verdiğinden beri bu illet olayın içindeyim, hele telefon dokunmatikse, hepten sıçtınız demektir. entry yazar yazar silersiniz, bazen hasiktir ilham perim geldi, şu başlığa bir döktüreyim de dost-düşman entry görsün dersiniz ama, nokia sizinle daşak geçer gibi,* telefonu aniden kitler, internet sayfasını kapatır, geri açtığız da hem ilham perinizin hem de hevesinizin siktirip gittiğini farkedersiniz.

özet olarak; sinirliyim şiddetle tavsiye etmiyorum.
bir uygulamayı açmak için 10 kere tıkladığınızı düşünün. sonra düşünmeyi bırakıp başka sözlüklerin applerini açın. işte Uludağ sözlük app budur.