bugün

zall'ın koltuğunun bulunduğu bina. (bkz: zall ın koltuğu)
temelini atan amelesi olduğum bina.
uludağ sözlük moderatörlerinin şakirtlerden oluştuğunu düşünecek olursak, işte burasıdır;

http://www.google.com.tr/...Sib4J&ved=0CCMQ9QEwAA
varlığını gelişmeler bölümü sayesinde öğrendiğim bina. Hayalimde canlandırdım da çok güzel bir binadır efendim.
malzemesinden çalındığı söylentileri ortada dolaşan bina.
ne olduğunu çözemediğim entrynin ana maddesi affet beni sözlük.

edit: evreka şifrenin sırrı gelişmeler bölümünün yardımıyla çözüldü teşekkürler aydınlatıldım.
bugün gidildiği takdirde zall'ın koltuğuna oturup kalkma fırsatı bulacağımız bina.
inşasına izin vermeyip, arsasını araplara vereceğim bina.
(bkz: o binayı yıkarlar)
ısıtma ve soğutma tesisatlarını benim yaptığım bina.

edit: pissu, sıhhi, yangın, havalandırma, doğalgaz ve bilimum hepsini ben yaptım ulen.
koltuğuna oturup oturup kalktığım bina. çok zevkli lan. yaylı filan.
genel başkanlığını yaptığım bina.
inşaatı halindeyken içinde, arkadaşlarla beraber ayna grubunun ortak sevgilisine tecavüz ettiğimiz bina.*
varlığından az önce haberdar olduğumuz ve çocuk ruhlularımızın mübarek 23 nisanın yüzü suyu hürmetine ziyaretine izin verilecek bina... ve dahi aynı çocuk ruhlular bi günlüğüne zall büyüğümüzün * yerine geçecekmiş....
çimentoyu dökenin kardeşi olduğum bina.
kime sorsan gösterecek bina.
23 nisan etkinlikleri dolayısıyla 5 eylül'e kadar çocuk olduğum göze alınırsa başına geçmek istediğim bina.
bi alakamın olmadığı bina.
Yıkımını benim yapacağım bina.
her an her yerde olabilecek şekilde tasarlanmış, yüksek teknolojili, herkesin giremeyeceği biçimde üstün güvenlik önlemlerine sahip binadır.

görsel
benim olsun dediğim bina.
23 nisanda moderatörlere rica ettim bigüncük oturtcaklar yönetici koltuğuna beni.
inşaat halindeyken yere bozuk para atılan bina.
(bkz: bir ekşi sözlük binası değil)
çaycılığını yaptığım bina.
(bkz: çaylaaarrrr)
güncel Önemli Başlıklar