bugün

zall'ın yeni bombası. izlenesi adımlarla nickiniz@uludagsozluk.com adlı mail adresine sahip olmanıza yarıyor.
zallın son harikası. ilk gördüğümde helal olsun, moderasyon çalışıyor dedirtmiştir. tebrik ediyoruz.**
Sözlük için extra bir hizmet.Teşekkürler.
sevdiklerimize kısa yoldan kavuşmamızı sağlayan enfes hizmet.
sözlükte msn isteyen herkese artık nickinizle ilgili adresi verebileceğiniz sayfa.
sağlam hizmet, sözlüğü kaynaştıracağını düşünüyorum.
not: isteyen ekleyebilir, adres malumdur.
(bkz: allah razı olsun)
yandım yandım dediğim hizmettir. bu nicki kime verem.
ayrıca okurlarınızdan yazdıklarınız ile ilgili her türlü eleştirinin geleceği adres. *
sözlük yazarlarının ayrı bir msn'de durmasını isteyenlere ilaç gibi gelmiş hizmet.. kullanmak farz artık..
şu dakikalarda tarafımca ulaşılamayan hizmet.
ben mi ulaşamıyorum bilmiyorum bir ara sanki "sözlük ortamı'nda* görmüştüm nerde bu?

edit : tamam sonunda bulundu cavit* ve soyle boyle'e* teşekkürler.

buda link:
https://signup.live.com/s...12&lic=1&id=66055
üstadımız zall'ın artık özel mesajlarımızıda okuyacağı bir hizmet.
benim mal olduğumu farkettiğim hizmet! nerde hocaamm!!!
(#823875)* *
yazarların kendi nickiyle uludağsözlük uzantılı mail hesabı olsun diye yapılmış güzel hizmettir. tabii ne yazık ki bazı çapsız yazarların size ait olan nickle hesap açmış olması pek muhtemeldir. demem o ki bir başkası nickinizi kullanacağına bir an önce alın yanınızda kalsın.

işbu entrymde bahsi geçen çapsız uusera sözlük formatı gereği saydıramıyorum; ama içimden neler neler geçiyor bilsin istiyorum. hayır yani, zall olsam salça olsam tamam da bir adet altıncı nesil nickimsist'im. bana yapılmaz ki bu arkadaş!
hizmetten yararlanıp, msn'de nimetlerinden faydalanmaya bile başladım. dimitrakopulo@uludagsozluk.com
Hâlâ yeni account açılabiliyor mu bilmiyorum ama güzel bir şey.

Milletinefendisi@uludagsozluk.com