benim için bir zevk bunu yapmak, ağlatmak yalvartmak, aşık edip kaçmak. oyuncak koleksiyonlarındaki o cırtlak gözlü cadı tipli bebeklerini, karanlık bir odada masum bir kız çocuğuna çığlıklar atarak gösterme hazzının birkaç level altında bir eşik.

bu istek, en çok virtual ortamlarda histerik ruh halini alıyor. inanın bunun sebebi, ben veya benim über fantastik hayal gücüm değil, sizlersiniz.

bakın azizelerim, ben vizyonumu ve misyonumu yerine getirmekle yükümlüyüm, ne olur buna kimse kızıp, daha elim davranışlar sergilemesin, aksi takdirde, bu davranışlar; axonlarımdan dentritlerime giden yolda, synapseslerimden pentatlon yaparak geçiyor ve bir şimşek çakıyor zihnimde, hedefe kilitleniyorum.

geçenlerde, üzerine, sana yağı kokusu sinmiş kurbanımın yazısına denk geldim. benim tarık akan'ıma sövüyordu, 'piç ruhlu, kaitesizin teki, berbat oyunculuğu var, saçları da besleme tipi, tam bir amcık hoşafı'

okuduklarıma inanamadım!
'allah belanı versin senin' sözcükleri istemsizce döküldü o zarif dudaklarımdan, vermişti oysaki, çünkü artık ben vardım.

kimse, benim yeşil gözlü, minnak tarık akan'ıma amcık hoşafı diyemez!

kendisine mesaj attım, nick vermek istemiyorum, amcık hoşafı diyelim biz o kıza.

+merhaba amcık hoşafı, ne kadar güzel betimlemelerde bulunuyorsunuz, bu mecralarda sizin kadar elit cümleler kurabilen başka bir kadın yazar daha yok, takipteyim. kips.
-ahahahah. merhaba arsiz, teşekkürler. bunu söyleyen tek erkek sen değilsin;)

aaa libidosunu ıhlamur çayıyla süzdürdüğüm aşüfteye bak sen! nasıl da havalara girmişti.

+ahahahahahahahahaah kalitenizdendir.
-hoşlandım senden, gönder faceni .
+arsiz@...

saniyesinde ekledi.

bu amcık hoşafının, bayık ve yavşak face muhabbetini aktarmayacağım size elbette, zaman kaybı çünkü.

1 hafta kadar o kadar abandım ki bu hoşaf'a fellahını şaşırdı. 'lan bu adam cidden sevdalandı bana iyi mi?! ömrümde bi anamdan böyle ilgi alaka gördüm bide bundan' iç sesiyle aşık olduğunu itiraf etti.

işte o tirat;

+arsiz, benimle aynı duyguları paylaştığına eminim, artık bunu birbirimize itiraf etmeliyiz. neyi bekliyoruz? geçen her zaman aleyhimize işliyor, ellerine dokunamıyor, saçlarını koklayamıyorum.
ben sana aşık oldum!

itiraf etmekte zorlandığım hissine kapılması için 7 dakika 45 saniye kadar bekledim.

-amcık hoşafı
-ben
-...
+evet hadi söyle!
-sikkkkkkttttiirrrr ordan seni minyatür götlü! senin o, komple kalçadan oluşmuş egonu, dibek taşında un ufak edilebileceğini göstermek için oynadığım basit bir oyundu bu.
aklını başına al!
bir daha hiçbir erkek hakkında klavyede masturbatif giriler girmeyeceksin! bu kez azrail'in olurum !
dedim ve kapadım.

umarım çok kırılmamıştır, her şey onun insan olabilmesi içindi.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.