bugün

35. kavmine de ki; (bkz: entry girilmemiş) bakınızları yazanları affetmeyeceğim, tüm sıfatlarımla onları çaylaklığa gömeceğim, sodom ve gomorrahda ki nehre baksınlar bilmezler mi ki ben lut kavmini bu yüzden helak ettim.
34. şüphesiz ki her maç anında sol frame'de saçma sapan başlıklar açması için trollleri yarattık.
33. bu yzaları şu karma mertebelerinde ayırdık.
(bkz: uçarı) 1000/951 bifincancay / ghetto agent
(bkz: frontman)
(bkz: dünya dışı zeka belirtisi)
(bkz: olay adam)
(bkz: teknoseksüel)
(bkz: burmalı kadayıf) 850/821 larker / moonlight sonata
(bkz: olağanüstü) 820/801 85lik
(bkz: lokum gibi) 800/781 gothic evil
(bkz: şahane) 780/752 lukslerimi verin bana
(bkz: leziz) 750/721 sirkecidentrengider / la paz
(bkz: kestane şekeri) 720/691 notrinova / calyx
(bkz: gordon freeman) 690/661 / nukleerella
(bkz: ferrarisini satan yazar) 660/641 kapital karl / t bag
(bkz: asilzade) 640/611 montajelemani / chaotic good / 85lik
(bkz: haşmetmeab) 610/581 orta boylum az yazmalim
(bkz: ordinaryus) 580/531 beyaz etli prens
(bkz: sözlük idol) 530/501
(bkz: mtv icon) 500/481 dolayli zarf tumleci / lukslerimi verin bana
(bkz: kalburüstü) 480/451 pokezat / shaqmarion / legendkiller / mogosog
(bkz: super mario) 450/421 fatal / hero of the day ii / gizemlimavi
(bkz: örnek şahsiyet) 420/391 diaspora / asiti kaçmış kola / luckysperm / yasakani
(bkz: tsubasa ozora) 390/371 zall / aby / aura / beysar
(bkz: ağır abi) 370/351 kronik kuzu
(bkz: çok gezmiş çok okumuş) 350/321 mykalkan / the kene / otep shamaya / damon
(bkz: vizyon sahibi) 320/301 kutupsal form / hkn hsyn / neverland
(bkz: zehir gibi) 300/281 abberline / hail and kill
(bkz: çağından bir adım önde) 280/251 faati / sifrem qwerty
(bkz: ilaç gibi) 250/221 ne desem inanirsin / konstruktor
(bkz: power ranger) 220/201 7th son of a 7th son / Schizofrenne / cnyt / rainn / acele pasta servisi
(bkz: mavi jojoba tanesi) 200/181 cok kastim 29 karakter rumuza / st27 / oxygene
(bkz: çikita muz) 180/151 vernon sullivan
(bkz: şirin baba) 150/131 tasslehoff / rasko /
(bkz: çevresinde sevilen sayılan) 130/111 cofdi / levine / prisoner / el camino
(bkz: enerjik) 110/91 pirincinicindekibeyaztas / capsaicin
(bkz: hoş sohbet) 90/81 muhabirkedi
(bkz: misyonunun farkında) 80/66 eko le pew
(bkz: self sufficient) 65/51 minik mavi balina / kutsalfasulye
(bkz: uyuyan dev) 50/36 ifrit
(bkz: self sufficient) 35/26 lord henry/ owner of a lovely heart
(bkz: borderline) 25/20
(bkz: self sufficient) 19/18
(bkz: borderline) 17/5 majikdaimon / give me one good reason
(bkz: cep herkülü) 4/1
32. biz ki yazaroğlu'nu yalnız bir kuru koddan varettik. onun kod hatalarından ona eş olsun diye bir yazar daha varettik ki çoğalsınlar. sonra onlar da(yazarlar) nesillere ayrıldılar.
dikkat etde dinden cikmayisin. boyle bir ogut verilebilir bu baslik uzerine.
29. biz elbette biliriz ki cehalet kötüdür. mizahdan anlamayan yobazların hepsi yohaadır. elbette onlar zaten rezil ve rüsvalardan ibarettir. kendileri bilmez mi ki insan da O nun yarattığı kutsallıklardandır elbette insanın da fikri kutsaldır.onlar bizi hiç düşünmeden kutsal lafını duyucna hemen sıçrarlar ayağa, hiç düşünmezlermi ki bu mizahi dille yazılmış güzide bir eserdir.

30. sizleri affedeceğim kafiler önce artı oy verin, şüphesiz ben sizleri belki halifem yapabilirim.

31. sonra biz de onları çaylaklardan ilan ettik de dönüp ağladılar. Ve biz de onları affettik, şüphesiz the night çok oylayan çok şukulayandır.
28. ŞÜPHESiZ BU SAFSATAYI YAZANLAR CEHENNEMLiKTiR. KÖPEKLERiN HAVLAMASINDAN KUTSAL KiTAP OLMAZ. KUTSAL KiTAPLAR CAHiL iT SÜRÜLERi DALGA GEÇSiN DiYE iNDiRMEDi. ONLAR ANCAK ZiYANDADIR. AHiRET GÜNÜ HER ŞEY AP AÇIK MEYDANA ÇIKACAKTIR.

(bkz: KUSURLU)
--spoiler--
o, size kitapta: allah' ın ayetlerinin inkar edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğinizde, onlar bir başka söze dalıp geçinceye kadar, onlarla oturmayın, yoksa siz de onlar gibi olursunuz'' diye indirdi. doğrusu allah, münafıkların ve kafirlerin tümünü cehennemde toplayacak olandır.
--spoiler--

başka şeylerle oynayın kutsallarla oynamayın. *
pdf formatındadır.
The ulu code .
24. Elbette biz yazarı sözlüklere entry açsın diye gönderdik. Şüphesiz o en güzel konuları sizin ifade yeteneğinizi kullanmanız için açandır. O ne güzel yazardır.
23. hede höd de. sözlüüüüük vel çaylaklık ve trolleeeeeeeeer illa formatsızlık dışına çıkanlaaaaar vel sözlükte kamile eren yazarlar, sözlükten kız bulup nick paylaşmmayı yasak ettim ilk yasak ettim nick altımda yorum yapanlardır.
şüphesiz, formata uymayanlar için büyük cezalar vardır; onlar ki, sonsuza kadar silik yemeye mahkumdurlar...
22. elbette o eksileyenlerin kıskançlığı götlerine çaktığımız şimşeklerden sonra azap verici olacaktır, elbette biz onların neden eksi verdiğinide biliriz, yozlaşmış beyinlerinin dürtülerini ancak bu şekilde ifade edebilirler. de ki; onlar nasıl katakulliye gelip yazar olanlardır.
boşkafa yayınlarından çıkmış. şimdi 19.90. tüm seçkin kitapçılarda.

kaçırmayın.
20.silik yiyen üyeye andolsun ki; o zall ki ne saptı ne de azdı, o hiç nefsin arzusuyla entry girmedi,

21.de ki onlar , ufak tefek silikler dışında dışında, formatsızlığın büyük olanından ve çirkin utanmazlıklardan kaçınırlar. Şüphesiz senin moderatörün, mağfireti geniş olandır. O, sizi daha iyi oylayandır; hem sizi çaylaklıktan inşa ettiği (yarattığı) ve siz daha annelerinizin karnında çaylak bile olmamış halinde bulunduğunuz zaman da. Öyleyse kendinizi çaylaklığa indirip durmayın. Zall, sakınanı daha iyi bilendir.
(bkz: saçma sapan yöntemlerle şirke girmek)
kitap sadece ulu kurulda bulunduğundan kuruldakiler insanları istediği gibi yönetmeye başlayıp dini yozlaştırmıştır. ey inananlar, ulu zall sizi kutsasın!
19. ulu romanı herkes bir kere okuyacak. * *
adını kutsal kitap koydum.
18; onlar ( inciciler ) küfre inandılar. küfre inananlardan zall a sığının. şüphesiz ki o ( zall) moderatörlerin en merhametlisidir.
16. şüphesiz biz inci sözlük yazarlarına da söyledik, onlar ise bizi dinlemediler ve bizde onları lanetledik. onlar gevşeyerek akıl yolundan uzaklaştılar.

17. ve şüphesiz biz yazarlar size güzel nimetler verdik, sizleri oyladık, popüler olmanızı sağladık. içinizden öyleleri vardır ki onlar her zaman eğlencelilerdir ve öyleleriniz var ki onlar çok kötülerdir. şüphesiz modlar tek silik atıcılardır.
15 : komşusu çaylakken entry giren bizden değildir.
12. Onlara de ki; biz seni(yazarı) dillendirilmeyen mevzuları dillendirilmesi, konuşulması için çaylakların üzerine bir güneş olarak parlattık. Onlar hiç okumazlar mı?

13. Elbette o çaylak, okumamış, dinlememiş, düşünmemiştir. O ki tüm yazar sıfatlarından yoksundur. Biz yazarı elbette ona şekil versin, güzel yazmayı öğretsin diye gönderdik.

14. O zirve gecesi geldiğinde etkinliğe katıl, sabaha kadar sözlük için eğlen ve ahiretlik düşünceleri unut. Şüphesiz sözlük sizin aydınlanmanız için en iyisini düşünmektedir.
Diğer bütün sözlükler gibi şüphesiz,
otostopçunun galaksi rehberi