bugün

Mutluluktan ağlamak üzereyim şu an, Ekran görüntüsü aldım, çerçeveletip başucuma asıcam. Oy veren 4 kişiyi de yemeğe götürücem.
Meme atmadım diye bi ankette daha yokum.ewed
Ups bebeğim meme salla Bi tane
ikinciliğe düştün bak seçmen meme bekliyor.
Benim kraliçem belli. O kendini biliyor.
(bkz: kan tutan kasap) her türlü alır.
prensesini demiyor kraliçesini diyor ona göre anketi.
Kraliçe! Hahahahah.
sözlüğün kraliçesi ve hanım ağası açık ve net essy dir.
monarşinin amk.

liberte,egalite,fraternite.

https://www.youtube.com/watch?v=sNX7FR1FsXE
Selia dedik tüh essy i göreydim ona verirdim oyumu. Napalım artık bir daha ki sefere.*
Ups kazanır.
Oy kullanmadım doğru cevabı koymayı unutmuşsun kanka. Omen tanrem nerde hani?? ama ben prensestim doğru.
Hiç birine basmadım.
sözlüğün kraliçesi essy hanımdır. aksini iddia eden kendini kandırıyordur.
işte tacın essy.
görsel
lara croftt'un olmadığı, dolayısıyla ciddiye alınmayacak listedir. Buralarda bir kraliçe varsa, o da lara'dır.
beni niye yazmış lan bunlar. az önce soğan doğrayıp, diz yapmış haşortmanımla bakkala gittim. neysee...teşekkürler uludağ sözlük. seni bu yüzden seviyorum.
Essy senden olsa olsa Arçelik olur. Kusura bakma.
Evet birinci belli, ikinci kim?
Eee tacım nerde?

Edit: usulsüzlük yapmayın be! Dün listenin birincisi bendim, bi gecede gerilemişim. Sandıklarınızı terk etmeyin hanımlar. Oyların tekrar sayılmasını talep ediyorum.
DOMESTiK EV HANIMICIYIZ LAN!!HER ZAMAN ARKANDAYIZ KRALiÇE HANIM.
isim vermicem ama o kendini biliyor. hastayım lan sana bayan.
Uludağ Sözlüğün bilge kralı zall, uzak inci diyarlarından gelen kral inci'nin büyük savaşçısı bıyıklı genç forvet tarafından olimpos inşaatının bir köşesinde hunharca katledilince Uludağ sözlük kralsız kaldı.

Erkek egemenliğinden yılan Uludağ sözlük kadınları, erkeklerin akıllarının fikirlerinin uçkurlarında olmasından faydalanarak sözlüğü bir kraliçenin yönetmesine karar verdiler.

Arkasına protest sanayici, zafer usta ve çırağı önderliğinde organize sanayi bölgesi çalışanlarını alan zeytinyağlı dolma kalem ünlem vadisinde yaptığı bir toplantı ile kraliçeliğini ilan etti.

Yıllarıdır sözlüğü ilmek ilmek işleyen yasak Merve ise derin sözlük bağlantılarını kullanarak tüm moderatörleri kendisine bağladı. iktidara kim gelirse gelsin istemezük diyecek olan bu modlar en son onu aday gösterecekler.

Lilith'in Uludağ sözlükteki düzeni ve nizami bozmak için, karışıklık yaratarak kötülüğü hakim kılmak için gönderdiği ups boops ve icimdeolenbirivarr sözlükte fanatikleri ile bir karışıklık yaratarak kaos ortamı yaratmaktalar.

Herkes; kendisini 125 kilo, Adanalı bir temizlikçi olarak gösteren domestik ev haniminin
Onların yarattığı karışıklıktan faydalanarak Uludağ Sözlük kraliçesi olacağını düşünüyor. Aslında kendisinin Lilith'in sır gibi sakladığı, herkesin öldü bildiği kızı olabileceği dedikoduları dolanmakta.

Bütün bu aday sözlük kraliçeleri sözlük erkekleri ve kadınlarını arkalarına alıp iktidara yürümeye çalışırken lavandulanin sizden bir bok olmaz diyerek kedileriyle çoktan harekete geçtiği söylentisi tedirgin etmekte.

Nadia nadia bir yerlerde bu kadar kötülüğe dayanamayarak gizli gizli ağlıyor
essy ise ortada bölünecek bir krallık yoksa bana da gerek yoktur diyerek turşu kavurup kavurup yiyor.

Bütün sözlük ahalisi olarak gözümüz kimin kraliçe olarak seçileceğinde.

Anket sonuçlarını tengir budun ve kazangap'ın birlikte yorumlamasını talep ediyorum.

Umarım sevgilim de bana bu kadar çok sözlük kızının nickini entrime yazdığım için kızmaz.
Bu savaşın tek kaybedeni olmak istemem. eğleniyom ben sadece. Valla hiçbirini tanımıyom.
Yarışma ikincilik ve üçüncülük için yapılsın.
Birinci zaten belli, ups...
ankete gerek mi var. sözlüğün kraliçesi (bkz: oytunkaran). onun kadar donanımlı, kalemi kuvvetli, hiciv ustası, yes woman biri varken konuşmak bile ayıp. Sarı saçlarından sen suçlusun Oytun
Ups boobs ve memeleri önde gidiyor. Diren essy diren tırşık piremses.