bugün

Takas değil trampadır o takas olsa duramazsın.
Üzgünüm. kitaplarla duygusal bağ kuruyorum paylaşamam.
Kitap okurken altini cizip yorumladigim icin asla kabul edilmeyecegim platformdur.
Yıllar evvel buradan birkaç kişiyle hediyeleşmişliğimiz olmuştu, takas biraz tatsız bir tanım olur, sevimliydi. Saçlarımı kesip kesip minik bir notla kitapların arasına iliştiriyordum, ne romantikmişim.

Şimdi ne kitaplığımdan bir kitap ne saçımdan bir tutam paylaşırım, tontiş gözünü açtı !*
görsel
kitaplarını takas edebilen var mı ya.
Hepsi benim bebeklerim.
Kitap takası değilde elinde türk şiir kitapları pdf veya epub formatında olan varsa hediye kabul ederim. illa karşılığı olacak dersenizde sevgimi ve saygımı paylaşabilirim sizinle.
kilo ile sattım az önce.
Sadece erkek arkadaşlarla takas yapabilirim....

Şuan için elimde takasa uygun olan kitaplar:

başlangıç-chris brown
beyaz zambaklar ülkesinde-gritoy petrov
bir cinayetin psikanalizi- jed rubenfeld
pek kitap okumam ama bende takas isine karşıyım
alır kargolarım yollarım ama benim kitabım benimdir.
Beyler bayanlar yaklaşık 200 kitabım var yarisi 40-50 yıllık. Hepsi de roman. Takasa varım.
Mustafa islamoglu'nun elimdeki tüm kitaplarını çıkarmak istiyorum.
Beni yaz. Kutuphanem genis orjinal dillerinde yogunluklu kitaplarim.
başlığın adi kitap takas platformu adam kitabini paylaşıp kitaplarima kiyamam yazmış. kardeş ee, yeri bura mi sence. bana bi tane hediye et lan, bari burdan bi isinayim sana hadi.

kitap takas etmek isteyen varsa mesaj atsin. tek sart okuyup bittikten sonra kendi kitabimi geri alırım. bide kitaplarin sagi solu karali olabilir bazi seylerle. ama yazinin oldugu yerler temizdir.

takasi bide 2-3 kitap 2-3 kitap seklinde yaparsak ayni kargo parasina daha fazla kitap okuruz. daha iyi olur. istanbul ve cevresi yada duzce ve cevresi olur. elimde su an gogol olu canlar, semerkant ve arap milliyetçiliği ve turkler kitapları var. (kendi evimde degilim ogrenciyim)

takas dusunen mesaj atsin, iyi geceler
Hacılar kitaplarınız varsa ve türkiye'nin en modern, en güzel, en canlı, en özgür şehri konya'da bulunuyorsanız kitaplaşalım. Yeşillendirin.

Merak etmeyin kitap seviyorum böbrek değil (bkz: gb)
Marquis de Sade'nin herhangi bir kitabı lütfen.
https://www.uludagsozluk.com/e/37539491/
bu entrydeki kitaplar takas değil hediye olacak. bi bakın isterseniz.
esasında vermek hiç içimden gelmiyor ama;ahmet günbay yıldız,iskender pala,cengiz aytmatov,sabahattin ali yazarlarının kitabı varsa anlaşabiliriz.

bunlarda şimdilik elimde olan kitaplar. bir kısmı başka yerlerde.

görsel
Alternatif bir sikiş kovalama mecrası.
kardeşim fakir misiniz, kitap önerin, para verilecek onca gereksiz şey var hayatında, yeme içme oku azıcık lan.
Özel olarak aradigim kitap var. Eger o kitap varsa seve seve dedigim paylaşım şeysi.

(bkz: Bir cinayetin psikanalizi)
Elimde 72 basım sefillerin 1. Cildi var. 2. Cildi olan varsa takas edebiliriz.
Güzel bir bayanin ihtiyaciysa alinip takas edebilinir kitaplardir.
8. sınıf teog deneme kitapçığı dahil mi? teyzemin kızı sağolsun. soruları çözdürmeye geldi. çözdüm, bende kaldı.
cin ali ve ökkeş serisi ile teklifleri beklediğim platformdur...