bugün

Vara gidelim diyor
Yani attıklarının çoğu yalan.
https://www.uludagsozluk.com/e/44021238/

bu baya kezbanca bence. yeri gelir özeleştiri yapmayı da biliriz. arada bir o entelektüel imajı yıkmak gerekiyor. sonuçta hepimizin özünde biraz kezbanlık var kabul edelim. saygılar teşekkürler
Kendi entry'mi bırakıp komiklikler yapacaktım ama yapılmışı varmış. Ben de onlara güldüm.

ilahi sizler...
Kinamiyo şu şekilde yapalım. Sen şimdi entryni sil. Ben seni ifşalayayım. Kezbanın kendi kendini ifşalaması da ne bileyim! Görülmüş şey değil.
(bkz: prenses saçı/#44007513)

bunları böyle şımartanlar utansın.
birini daha tanımadan kezban demek en büyük kezbanlık bence.
(#43966959)
kezban değil. bu bildiğin pisi pisi. sal kilere, fare yakalasın. evet.
bu kezolar iflah olmaz kardeşim;

(bkz: sözlükte kız olduğunu belli etmenin yolları/#42242124)
(bkz: oo ifşa alırım bi caps)
Haklılık payı var,ağlamayın.
Kadın olduğum için seçilmiyorum seçiyorum mu ?

Ağır siklet kezban bu hahahaha
kız babama şikayet ederim diyor amk sonra da kadınlar şunu yapabilir bunu yapabilir, denenlere kurallara aldırma, güçlü kadın falan cart curt sikimsonik reklamlarla kafa sikiyosunuz aq. kendi kendinize kendinizi küçültüyorsunuz.

erkeklerde neden o algı yok peki? adam babasına mı söylüyor? gidiyor ağız burun ebesini beliyor adamın.

size kavga edin diyen yok ama kendiniz çözmeyi de öğrenin ki üstünüzdeki algılar kalksın. sonra sanki o algıyı üstünüze erkekler yapıştırmış gibi duyar kasıyorsunuz.
Son cümleye kadar hak verdim ama sonra ağzı acayip Bi şekilde kayınca evet bu kezo entrysi dedim.
(#43665191)

midem ekşidi.
kezbanlarin kokunu kaziyacagiz.

kete arasi cokelek kemiren kezban sana diyorum.
Evet kezo entrysi köyünde kete arası çökelek kemiren kezo adalet dağıtmaya çalışmış sie amk.
yıkık oğlu yıkıklar diye söven karı mı olur yav? muhittin dayı mısın arkadaş. biraz hanım hanımcık, işveli, cilveli neyim olur bayan dediğin. kişner, dört nala koşar.
(#43660781)

Tam Kezban.
Pardon da neyi ifşa ediyosunuz aq. Zaten görülüyor.

Çekemeyenlerin açtığı bir başlık.
görsel
sag ol arkadasim eksisini verdik.

boyle boyle icimizdeki kezbanlarin kokunu kaziyacagiz.
görsel
Meriç ve kezban diye bir şey olmadığı için bulunmayan platform.
ne alaka amk.

sözlükte kız yok ki kezban olsun.
Bak uzun zamandır böylesini görmedim.

https://m.uludagsozluk.com/e/43370124/