bugün

(bkz: uludag sari sayfalar)

(bkz: uludag insan kaynaklari)

insallah birileri faydalanir.
(bkz: kalifiye yazar aranıyor)
reklam metni yazılır, her türlü. kralını tanımam.
gercek anlamda is bakmak veya, ilan vermek icin okuyanlarin isini zorlastirmamak icin geyik entrylerle doldurulmamasi gereken ilanlardir.
adapazarında internet cafe de part time calısabilecek öğrenci elemana ihtiyac var. * * *
her nevi amelelik işi itinayla yapılır. izmirde ikamet eden işverenler tercih sebebidir.
irc/web hosting, web tasarim yapilir.
sakın kimse beni yanlış anlamasındır. ama gelişmeler kısmında olması en hayırlısıdır. eğer sözlükte yazar arkadaşlarımızın arandığı bir ortamsa gelişmelerde olmalıdır. kıskançlık değildir. sadece budur..
herhangi bir dergi yada gazete bünyesi içerisinde olan arkadaşlara duyurulur.istenilen boy ve ebatta, istenilen konu başlığı altında, istenilen türde ''bulmacalar'' hazırlayabilirim.şaka değil.valla hazırlıyorum.
izmit-gölcük-karamürsel-gebze civarında iş arıyorum. deri mühendisiyim. 2 yabancı dilim var. çeşitli giyim mağazalarında 2 yıl yöneticilik tecrübem mevcut. ön muhasebe stok takip proglamlarının çoğunu bilirim. nebim winner programında teknik destek tecrübem var.*ilginenlere duyurulur.

edit:ciddiye alanlar veya ciddiyet dışı entryler olmaz diye yazmıştım. yazdıklarımda da gayet ciddiydim ama artık sözlüğe ciddi yazmayı bi daha düşünmek gerekiyor galiba.
antalyada boşnakça ve ingilizce bilen, sap2000 ve autocad programlarını bilen, askerliğini yapmamış, tercihen 30 yaşın üstünde, deneyimsiz hemşireler aranıyor. (inşaat mühendisliğinde okuyan bir deliyi bakıcaklar)
freelance

senaryo ureten/uretebilen, senarist (rusca/ingilizce bilmesi tercih sebebidir)
3d programlarina hakim (Maya,3d max olmadi ZBrush2 kullanabilen)(modelleme,animasyon,rotoskop)
grafik tasarim programlarina hakim grafiker (freehand,photoshop vs)
asp,php bilumum web programlama dili bilen programci arkadaslar araniyor.

Kontak : butch coolidge
(bkz: is ilanlari basligini kullanma klavuzu)
firmamızda çalışacak CNC operatoru * aranıyor;

+en az 3 yıl tecrübeli
+fanuc ünite kullanabilen
+tercihen imalat konusunda deneyimli
+teknik büro ile iletişim kurabilecek
+askerlik problemi olmayan.

özel mesajla ulaşabilirsiniz.
denizli pekdemir avm'de mr. kumpir mağazasında çalışacak bayan eleman aranıyor.
ankara'da olması şartı ile iş arıyorum.
bilgisayardan anlarım, daha önce satış temsilciliği yaptım yani tecrübeliyim. insan ilişkilerim, diksiyonum iyidir. ilgilenenlere duyurulur.
picnick
yilbak; ilaç, kozmetik ve gida hammaddeleri üreten yurtdisi firmalarinin,Türkiye temsilcisi olan bir firma.

Özgül Çayir
Yılbak Tic. A.S.
Gültepe Levent-Istanbul
Tel : 0212 694 11 84
Fax : 0212259 69 17 (cv ler için)

Aranan özellikler :

Kozmetik (krem ve jel) üretiminde bizzat çalisacak
Her konuda kendini gelistirmeye açik erkek eleman
Tecrübe aranmamaktadir.
Askerlik görevini tamamlamis olmasi tercih sebebidir.
Bu kosullara uyan arkadaslara duyurulur.
yazarlarin islerini gidermesi icin yapilan eylemdir.
- cok iyi futbol oynarim. teknigim iyidir ve suratliyimdir.
kariyerim: 3 sene orta okul futbol takimi, 4 sene lise futbol takimi, 1 ay 17 yas alti milli takiminda oynadim.
her hali saha macinda oynarim.
not: bu bir egoistlik degil ses duyurma eylemidir. ayar verecekler cokda fifi.
(bkz: akıl aranıyor)
mantıklıdır.
acil universite mezunu 5 yabanci dil bilen halkla iliskiler muduru araniyor.
müracat: besiktas umumi kenefi.
azimli bir yazara yer verecek dergi aranmaktadır. derginin bursa ya da eskişehir' de olması tercihtir.
bursa dosab'ta bulunan bir tekstil fabrikasının muhasebe bölümünde çalışacak, 20 yaş üstü, muhasebe konusunda tecrübesi olan bayan elemana ihtiyaç vardır. böyle bir iş arayanlar, özel mesaj atarak bana ulaşabilir.
15 ağustos 2007 de psikolojik danışma ve rehberlik lisans eğitimim son bulacak. türkiye nin herhangi yerinde, herhangi şirketin insan kaynakları departmanında insan kaynakları uzmanı yahut eğitim sorumlusu , rehabilitasyon merkezinde psikolojik danışman , özel okulda rehber öğretmen olarak çalışabilirim. * *
bursa'da osmangazi ve nilüfer'de uygun fiyatlarda özel ingilizce dersi verilir. 5 sayfaya kadar ingilizce-türkçe türkçe ingilizce çeviriler yapılır.

NOT: 2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren başlayacaktır.