bugün

(bkz: sterka sor)
(bkz: baris hemen simdi)
(bkz: azad teyr)
(bkz: zerya)
ülkesinin geleceğini düşünen ve terörsüz günleri dileyen adam gibi adamların oluşturduğu birliktir.
teröristler birliği olarakta adlandırılabilir.
kürdistanın kurulmasını istemek bu topraklarda hak iddia etmektir bu bir çeşit orospu çocukluğu.
rüyanızda bile göremezsiniz.
kusura bakmayın bu saatten sonra kim hdpye oy verirse onu desteklerse
o en büyük vatan hainidir
o.çocuğudur net..

vatanini örgüte satan p.zevenk sürüsü..
"türkiye'de amed başkentli kürdistan kurmak" isteyen delikanlı, derdini bundan sonra savcılıkta anlatırsın.
görsel

şu cimer şikayeti;
görsel

yolun açık olsun paşam;
görsel

Edit: Arkadaş ilk entryi düzeltmiş 2. Entryi de silmiş.
Ama bu onu kurtarmaz tabi.
Kayıkçı chiron senin için yola çıktı bile hewal.

Kürdün delikanlılığı bu kadar oluyor işte.
Noldu lan amedden vazgeçtin hemen?
HDP li olmak ile Kürdistan istemek aynı mı?

HDP li olmamakla birlikte Kürdistan istemeyen HDP li var ve hepsini aynı kefeye koymamak gerekir.
HDP veya herhangi bir parti siyasi görüş ideoloji din kimlik bilincinde olmak, insan olma erdeminde bir arada yaşama kültürü bilinç kişilik sorumluluk demokrasi hukuk insan hakkı gerekliliğidir ve herkesin tartışılmaz saygı duyulması gereken bir hakkıdır.

Kürdistan söylemi ise toplumuzda ki bu söylem içinde olanlara bakınca konu HDP li olmak ile ayrılmaktadır.
Bu Kürdistan söylemi tamamen yukarıda bahsedilen değerlere ters olan inkar eden bir amaç taşıyan söylemdir.

Hem Kürdistan kurulsa, Kürdistan özlemi olan kişilerden hangisi istanbul'u bırakıp Şırnak da yaşamak isteyecek?
Kürdistan istediğini söyleyen sığır (inek öküz manda vb büyükbaş hayvanlardan bu benzetme için özür dilerim) yazın Bodrum Marmaris gibi tatil beldelerinde veya plajlarda bikinili mayolu kızları bırakıp köyde don ile dereye girip dişi eşeklere mi hallenecek tahrik olacak?

Aslına bakarsanız Kürdistan isteyenleri bir yerde anlayabiliyorum.
Onlara hak da veriyorum ve haklılar da diyebilirim.
Şöyle ki: adamlar Türkiye'nin içine sıçıyorlar. Malûm, yediği tasa sıçmak bunların genetik özelliği.
Adamlar "biraz da kendi devletimizi kursak da onun içine sıçsak" diyorlar.
Makul ve mantıklı haklı bir istek.
Kadınlar daha iyi anlayacak ki, erkeklerin her ne kadar ayakta işediği için ve genital olarak enfeksiyon riski daha az olsa da bundan dolayı hijyen önemi kadınlara göre daha az olsa da insanın kendi tuvaletini kullanması istemesi özlemesi kadar normal bir şey yok.

Ciddiyim, ben Kürdistan kursam ve vatandaşlık verecek göç alacak olsam bunların içinde (Kürdistan diyenler) insan (pardon, insan dedim) bulamam.
Öyle ya, üretmeden tüketen asalak gibi yaşayan, elinde para olanın batıya yatırım yapması, batıda yaşaması, cehaleti vandallığı sorumsuzluğu hak olarak görüp ortak yaşamı yok sayması, Kürtçe kursları açılıp bu kurslara gitmeyen, ingilizce eğitim mi Kürtçe eğitim mi dendiğinde Kürtçeyi savunup ingilizce eğitim tercihini yapan, okul hastane sağlık ocağı yakan iş makinesi yakan, öğretmen mühendis doktor demeden öldüren ve bunun zararı en çok bölge insanına dokunduğunu bilmeyen, tarikat cemaat şeyh şıh ağalık kölesi olmuş bu bazı güruhu Kürdistan vatandaşı yapmam Türkiye de bırakırım.

Avrupa da kameralara Türkiye uçuyor şahlanıyor dünya bizi kıskanıyor ekonomi çok iyi süper ülkeyiz diyen gurbetçi neden Türkiye'ye dönüş yapmıyorsa, Kürdistan diyen bu dangalaklar da (ne dediğini bilmeyen) Kürdistan kurulsa gidip yaşamaz.
(bkz: orospu çocukları birliği)
(bkz: nasıl orospu çocuğu oldum)
görsel
kimse kürtleri ırkından dolayı dışlamıyor. hırsızlık ,arsızlık, terör,cinayet ,gasp,uyuşturucu, kavga, gürültü, ter kokma gibi ne kadar olumsuzluk varsa tam odağında olmanızdan dolayı evet nefret var. bkz. vererek yaptığınız katliamların örneklerini buraya taşımayacağım,failler yaptıkları pisliklerin hepsini somut olarak tek tek bilmektedirler.tüm olumsuzlukları üstünde memnuniyetle taşıyan topluluğa mağdur kesimin sevgi beslemesini bekleyemezsin. insanlığa ve medeniyete doğru evrildiğiniz takdirde kürtlere olan bakış açısı da değişebilir belki. hdp=pkk'dır ;bu durumu bilip de bilmemezlikten,görüp de görmemezlikten gelmek, karşındakini saygısızca salağa yatırmaktan başka bir şey değil. kürtlerin ezici çoğunluğunun da hdp=pkk'yı desteklediği hepimizin malumu. refah ve huzur geleceğine inanan bu ırka mensup biri gerçeklik üzerine çalışırsa belki bir yere varabilir. nedir bu gerçeklik? uzatmadan ;krıminal her tür olaydan uzak durmanız gerektiğini, hiç bir şeye zarar vermemeniz gerektiğini tüm ırkdaşlarınıza anlatacak bir platform oluşturursanız belki bir faydası olabilir. daha düne kadar suriye'de bir tek sokak köpekleri ile kürtlere kimlik/vatandaşlık verilmiyordu,mülkiyet hakkı yoktu. ama orada nedense bir kere bile karakol basmışlığınız yoktu. iran gibi bir ülkede tüm desteklere rağmen bir kaç cılız eylemin ötesine geçemediniz neden?çünkü iran bizim gibi değil.pkk lı teröristleri (pjak) yakaladığı an sabunsuz sikerek idam ediyor,teröristin anne-babasını varsa emekli aylığını kesiyor,leşini de ülke topraklarına gömdürmüyor. eğer illa hak arayacaksanız; ermenistan'daki kürtlere çöp toplama işi dışında başka hiçbir işte çalıştırılmıyor.gürcistan'da az sayıda kürt var.buna rağmen gürcistan'da kürt kelimesi ile hırsız kelimesi eş anlamlı olarak kullanılıyor. yani bir gürcü, kürt kelimesini duyduğu anda direkt beyninde hırsızlık imgesi beliriyor.
Atatürk'ten sonra Türkçü bir hükümet başa geçmemiştir. Eğer bir gün Türkçü bir yönetim başa gelirse terörle nasıl mücadele olur o zaman seyredin.örneğin israil;bir yahudi öldüğü zaman en az 100 filistinliyi öldürür,yani 1'e 100 taktiği/misillemesi ve o sikik araplar böylece mutlu bir şekilde yaşarlar. peki biz?33 askerimiz katledene özel olarak diyaliz merkezi kurduk ve onun ifadesiyle askerlerimizi yıllarca hapiste yatırdık. buyrun mücadele!
Hdp ye oy vermek farkında olarak bilerek yada bilmeyerek israile hizmet etmektir. Hdp kürt milliyetçiliği yaparak halkın oylarını toplamaktadır. Amaç kürdistandır. Bunu kendileri söylüyor biz söylemiyoruz. Asıl hata böyle bir siyasi oluşuma sözde demokrasi ab v.s. adına izin vermek seçime girmesini temin etmek. En büyük hata ankaranın. Partinin tüzüğü ortada. Açın okuyun. Pkk nın siyasi kanadı.
Hdpli olmak barış istemekmiş cart curt. Sizin gibi ithorozların genel özelliğidir bu, azken barış dersiniz, az güçlenince hemen sağa sola saldırmaya başlarsınız. Elinizde fırsat olsa 1 gün rahat durmazsınız.
çok vızıldayan yazarların oluşturduğu birliktir.

(bkz: açılın ben doktorum)

görsel

açık açık ülkenin birliğini ve bütünlüğünü bölmeye çalışanın ve onu destekleyenin sinekten böcekten farkı yoktur..
görsel
Bir avuç şerefsiz topluluğu.
görsel

Sizin vicdanınız var mı.

Yöneticisi cia dan talimat alan ve onun silahlarını kullanan,

Psikopat itler sürüsü.
AÇIKTAN TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK VEREN TOPLULUĞA AiT BiRLiKTiR. ÖYLE BiRLiĞE KAFAM GiRSiN. BiR DE NORMALLEŞTiRMEYE ÇALIŞIYOR BAZI PÇLER.
silivri bunların aldığı o kokan nefesleri ile ısınır artık. swh.
öncelikle hdp li yazarlar birliği denmiştir bunların kürt olduğu hiç bir şekilde belirtilmemiştir hdpli yazısını görünce kürt damgasını yapıştırmak aptalcadır zira geçen seçimde bir çok solcu türk hdp baraj sıkıntısı çekmesin diye oy vermiştir lakin hdp ye oy vermek bundan daha aptalcadır.

zira kürtler bu tavırlarıyla bu zihniyetle sanki hiç bu vatan bu toprak için kan dökmemiş kanı dökülmemiş bir millet olarak lanse edilecektir oysa bu vatana çoluğundan çocuğuna hep birlikte sahip çıkılmıştır (bkz: ermeni tehciri) burdaki pis işlerin kime yaptırıldığını unutmamak gerek.

2007 de ilk defa çanakkaleye gitmiştim şehitliklere gitmeyi de ihmal etmedim karamanlı bir arkadaşım vardı yanımda şehitlik bir gözlem evinin oradaydı eğilimliydi biraz sıralı bir şekilde dizilmişti sondaki komutanın yüzbaşının bitlisli olduğunu görünce çok şaşırmıştım demem o ki hdp li olmak kürt olmak değildir hdp li olmak vatan haini olmaktır oysa her kürt vatan haini değildir çok vatansever olanlarıda vardır.
güncel Önemli Başlıklar