bugün

https://www.facebook.com/groups/378855738839297/

sözlüğümüzün haxball için kurulmuş facebook sayfasıdır.*

katılmak için sözlükte düzenlediğimiz liglere bir kere katılmış olmanız gerekmektedir.*
pro oyunculardan oluşmaktadır.*

üyeler:

tanzamanitanyeri
neyazsamoncedensecilmisdiyor
mqkina
forgetmn
s for sabri
parmakkaldirancocuk
mystique
dalavera
pavlovun kopegi
Experience4u
iskandinav
biradetbeyfendi
Hayallerimden ibaretim
blue smyrna
darkness boy
pangaea
herkes bi artist
kentuckyfriedchicken
falankest
ttanoz

facebook grubuna katılmak için;
facebook'ta kullandığınız ismi sözlük üzerinden mesaj aracılığıyla iletmeniz gerekmektedir.
katılmak istenilen oluşumdur.
Bende katılmak istiyorum baş vurdum gruba.
beni de yazın dediğim oluşumdur. ayrıca bu zamana kadar yazılmadığım için de kırıldığımdır.
katılmak istediğim ve adımı üstte görmek istediğim oluşum.
yazılmadığımı görünce moralimi bozan oluşum.
edit: yazdığınız için teşekkürler.
ismimin yazılası oluşumdur.
ben de isterim elma yanaklardan, ben de isterim kiraz dudaklardan? pardon lan oluşuma girmek istiyorum.
henüz düzenlenen herhangi bir ligde olmasam da katılmak istediğim oluşum.
Başvurduğum alınmam durumunda döktüreceğime inandığım Facebook grubu.
Efe Şabanoğlu adlı facebook hesabımla facebook grubuna dahil olmak istediğim oluşumdur.
dahil olmak istediğim oluşumdur.
katılmak istediğim turnuva.
bugun kesfettigim oyundur. ben de isterim.
neden sol tarafta her gün başlık açıyorlar anlamış değilim. facebook denen zımbırtıda kur bi' grup adresini de bu başlığa yaz orada toplanın yani.
gereksiz adamların oluşumu. zaten bir insanın abuk sabuk işlere ayıracak zamanı varsa o adamla çok muhatap olmamak gerek. he bu arada ben size sayfa vereyim lan, çok üzüldüm halinize.
uzun zamandir sesi solugu cikmayan, faal olmayan olusum.
Değerli uludağ sözlük haxball oluşumu üyeleri;

Her yaz olduğu gibi yine yeniden haxball liglerine bu sene de devam ediyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
Lig olduğunda yine başlığını açıp liste hazırlıyoruz. Özledik, özlettirdik. Gelin sarılıp, kucaklaşalım. Lag yapanı bulmaya çalışalım, acemileri dışlayalım. zall'ın arkasından konuşalım.

Hepinizi geleneksel haxball liglerine bekliyoruz, hoşgelin.

ve oluşumu duymamış olan ama katılmak isteyen arkadaşlar, oluşuma katılmadan liglere gelmek isteyen arkadaşlar;
başımızın üstünde yeriniz var.

Ben kimim?
tanzimat, tazminat, tazmanya, tazıotu, taziklisu, tazzakkiran, tanzinho...
ama en çok tanzi.
acemi oyuncuları ve oluşum etkinliklerine uzun zamandır katılmayan yazarları bünyesinden çıkarma kararı almıştır, bilginize.

dzt: imla.