bugün

yazarların uludağ sözlüğe olan duygusal bağlarını ve geçmişteki birlikte yaşadığı olayları entrylerle anlatıp, hatıra defterine hatırasını kazımasıdır.
ahanda şöyle ki:

öncelikle bu kalbin kadar temiz sayfayı benim için ayırdığın için teşekkür falan etmicem çünkü ben zorla yazar oldum bileğimin hakkıyla yani. senin yaptığın bişey yok boşuna havalanma yani sözlük.

biliyorum sözlük biliyorum. olur olmaz entrylerle yeri geldi kaliteni düşürdüm. ya da yaran entrylerimle yeri geldi gözüne girdim, kalbini kazandım. ama şimdi ayrılık vakti falan gelmese de, ben yine de formata uydurtma çabası ile zoraki bir ayrılık havasına da girmek zorundayım ki sorma girsin ne kadar yapmacık oluyorum. ıhım ıhım neyse. seninle güzel günler geçirdik sözlük. konya'da deprem oldu saat sabah 05:13'te seninle falan paylaştım işim gücüm yokmuş gibi. ya da milli takım gol attı, attığı her gol için başlık açıp birlikte sevindik. hatta beraber perişan ettik sabri sarıoğlu'nu. kustuk içimizdeki sabri nefretini. ve bu günlere kadar beraber geldik sözlük. yoldaş, gardaş, sırdaş bilmem ne olduk birbirimiz için. ve şimdi ben bu sahte ayrılık havasından bir türlü çıkamazken* sana mor temayla başarılar, kaliteli yazarlarla mutluluklar dilerim. kafama sıkar giderim...

hacılar benzer bir başlık yoktu galiba aradım ama varsa eğer moderasyon yönlerdirir artık.
heryerine meme, göt..vs. gibi cinsel içerikli şekillerin çizilmesi muhtemel olan defter.
+Yılmazzzzz Bu neee?
-Sözlük Agam...
+Yılmaz bu sözlüğe ne yapmalı?
-Agam valla artık olmuyor böyle (bokunu çıkardın bu işin), ağam (ulan) online sözlük kibritle yanar mı hiç?(sığır)
+Ne yapmalı o zaman yılmazzzz?
-Ancak hack mack yapılır agam,
+Hack nedir yılmaz?
.

+Bu nedir yılmazzzz?
-benzin agam,
+Tamam da ayaklarıma döküyorsun yılmazzzz?
-Biliyom ağam, artan benzin zayii olmasın,
+Haaaa! peki neden bana döküyorsun yılmazzz?
-Karşımdaki sözlük yakacak kadar kalas ağam, Anlamazzz!
+Yak yılmaz yak! kalas dedin mi dayanamam ben!
-Kibritini bi alabilirmiyim ağam ?
+Al yılmazzz Allll tabiii!

+Yılmazzzz bu neeeee?
-Duman ağam... ceketinize kadar çıkan alevin dumanı bu!
+Lan onu biliyom dötün yılmazı bu duman niye benden çıkıyor lannnn?
+Yılmazzzz yanıyorum yılmazzzz!
-Niha ha ha ... istifa ediyorum agam ! Sözlükten sevgilerle!
-Ben sözlük gizli servisine çalışıyorum agam ... buraya kadar !

-----------------------------------
bir de benden hatıra olsun bu sözlüğe
edit:Yav şu yazıya eksi veren var ya... ne ettim ben sana ?
yoksa Yılmazı sevmiyon mu...