bugün

kardeşimin* hastalığına duyarlı olan herkesin, beni de ziyadesiyle mutlu etmesine vesile olan, sözlük yazarları hakkında iyi/kötü gelişmelerden bizleri haberdar eden, pek görünürlerde olmasa da, içten içe faaliyet sürdüren oluşum. takipçisiyiz.
son transferi reha muhtar'dır. ajansımız, haberlerin dinimize göre caiz olup olmadığını danışmak için zekeriya beyaz'ı da ajansa katmayı düşünmektedirler. (bkz: zekeriya beyaz ın uludag a yazar olması)
ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeleri saniyesinde sözlüğe yazan arkadaşlarımız sayesinde çoğu haber ajansını tek gececek olan yeni oluşum.
(bkz: uha)
özellikle son günlerde transfer haberlerindeki detayları görerek vay beee dedirten haber ajansı. yayın yönetmeni merak edilmektedir tarafımdan. *
(bkz: sozlukten al haberi)
(bkz: sozlukten al yorumu)
(bkz: sol frame in gunun anlam ve onemiyle dolup tasmasi)
şokkkkkkk şokkkkkkkkk şokkkkkkkkkkkk

dün gece laz pacino , aftermath ve peter tırpan bekarların yeni gözdesi avşa adası'nda bir barda eğlenirken objektiflerimize yakalandı .
sarhoş oldukları ve aşırı alkol aldıkları tarafımızdan belgelenen üç kafadar bar çıkışında olay çıkarıp kameremanımız ohacan patlatır'a saldırdılar ...

burdan kendilerine pesssss deyip çağla şikel'in bodrum kaçamağının şok görünt....
aç abi kanalı bir haber çıkarsa entry gireriz düşüncesindeki yazar şahsiyetlerin kafalarına giydiği*başlık.*
tanım: kimi zaman çelişkili haberler veren haber ajansı.
(bkz: maçtan sonra nasıl her golden sonra bir ingilizin kafası patlatılabilir)
(bkz: ben de biliyorum o bkz nin çalışmayacağını)
(bkz: ayar vermek için entry girmek)

edit:
silinmiş, neyse moralinizi bozmadan (bkz: eskiden buralar dutluktu)
sol framenin haber içerikli başlıklardan geçilmemesi, bu tarz başlıkların polemiğe açık olması ve ben dahil olmak üzere bir sürü yazarın polemiğe girip ona buna bok atmayı çok sevmesi sebebiyle sözlüğün geldiği noktadır.

Köşe yazısı uygulamasını hala bekliyoruz...
haber sitelerinden yapılan copy/pasteler sonucunda oluşan ajans.***
+ evet sayın seyirciler, şu anda okunan her entry sol çerçeveyi ortadan kaldırıyor. sürekli geriye basarak sol çerçeve görünür kılınabiliyor, yanımızda okur-yazar kişi kackelacka var, ne diyorsunuz bu konuda?
- valla bacım ne oldu bizde anlamadık. basıyorum bir entry'ye ki okuyayım, küt gidiyor sol çerçeve, ehm...sol freym yane! çılgın bişii, sözlük camiası olarak anlamadık yane.
+ peki ne kadar sürer sizce?
- daha önce olmamıştı bu, herhalde kodda bir değişiklik yapılıyor, merakla bekliyoruz. güzel olacak kesin eminiz.
+ düzelmez ise ne yapmayı düşünüyorsunuz
- anayasa mahkemesine gideriz
+ ?
- ne bakıyon bacı? du bakem ben bi daa kontrol edem var mı bi değişiklik, selametle!
+ ...
son günlerde büyük artış gösteren ve artık tiksinti veren ajanstır. elbette önemli olaylar sözlüğe taşınırken, içerik kısmında bir takım haber kaynaklarından yararlanılabilir ancak bu yararlanma; yazar kendi (özgün) fikirlerini beyan ettikten sonra link vermek olabilir. adam şunu yapıyor;

----------------------------
--spoiler--
haber haber haber
--spoiler--

site linki.

evet işte gördüğümüz üzere budur, şudur.

----------------------------

bravo, iş yaptınız. ne bir farklı yorum, görüş vs. getirme yok. komple içeriği kopyaladık ve adımız yazar oldu. bazen soruyorlar 6. nesil yazarlar günde 100 entry toplamda 3000 entry girmeyi nasıl beceriyor diye, ha işte gördünüz çok mu zor mnakym. açıkçası bunun önüne geçilmeli.

adamın 200 entrysindeki kendine ait cümleleri toplasan, bir paragraf etmez amına koyim. yazar kalitesizliği formatsal, yönetimsel vs. değil; yapısaldır. fularımı bağladığımda bunun üzerine bir yazıyla karşınızdayim sevgili sözlük kızları.
Zall dün akşam 19:00 saatlerinde mahalle bakkalı mehmet emmiye 7.5 tl borçlanıp hala vermediği öğrenildi.
neden her entrylerinde başka kaynaklardan kopyalayıp yapıştırdıklarına anlam veremediğim güruh.

Komisyon mu alıyonuz?
alıyoruz bişeyler.
traveler of secret moments ve jimmy tudeskinin tekelindedir.
güncel Önemli Başlıklar