bugün

(bkz: uludağ sözlük ikindi tayfası vs kuşluk tayfası)
gündüz tayfası liselilerden oluşur. gece olunca okula gidecek ergenler uyuduğu için gececiler seviyeli seviyeli yazarlar.
birbirinden farkı olmayan tayfa. her iki tayfada da kendince yazanlar, saçmalayanlar, ayarcılar, komikler vardır.
tespitlerime göre; gece tayfası ile gündüz tayfasının en önemli farklarından birtanesi, gündüz tayfasının bünyesinde seri eksi oy veren ibneler barındırmasıdır. geceleri ise bu kişilerin yok denecek kadar azalmasıdır.
Gece tayfası bir çoğu alkolün etkisiyle hafif mayışıp, daha oturaklı konulara giriş yaparlar. Tek bir başlığa veya konuya adapte olurlar.
Gündüz tayfası daldan dala konup, her türlü konulara giriş yapabilirler. Bir başlığın 15 çeşitini üretirler.
gece tayfası sakin kafayla yazdığı için entryleri daha mantıklıdır.
Gece insanı, gece uykusunu seven insana göre daha zeki olurmuş. Bu sebepten ötürü bir fark doğuyor olabilir.
Valla ben demiyorum, isviçreli bilim adamlarının ortak kanaati.
gece tayfası daha güzel sacmalar. *
gece tayfasini tek gecerim. asil muhabberler hep gece donuyor.

ama geceyi yasayamayan gece tayfasi elemaniyim maalesef.
11 de hava karariyor gibi yapip iki de tekrar aciyor burada. reva midir bu?
gece tayfasının daha iyi olduğu gerçektir. *
gece tayfasının alacagı vs dir.. Skor ezicidir, gece tayfası kraldır.
geceleyin gececilerin sabahleyin ise gündüzcülerin kendilerini övdüğü vs. Bitmez efendim bu versus.
gece 3'te sözlük okuduktan sonra uyuyup sabah 7'de uyandıktan sonra sözlük okuyan biri olarak versusu yapmamda hak buldum kendimde.

Gece tayfası sağlam yazarlardır. Sadece fikirlerini yansıtır ama gündüzcüler de haber yorumlamalarıyla "diğer insanlar ne düşünüyor bu konu hakkında" sorularınıza yanıttır.
gece tayfasi makaraci.
gündüz tayfasi siyasetçidir.
gece tayfası her zaman siker atar. bu yalnızca sözlük için değil her mesele için geçerlidir. belki biraz boşuz ama bir o kadar da hoşuz. hepinizi seviyorum gececiler. *
Gece tayfası candır. Gerisi yalan.
Gececi tayfa gündüzcülere oranla daha ağırbaşlı, daha duygusal, daha samimi, daha az ergen ve dahA çok işsizdir. Gececi tayfa iyidir iyi.
gece tayfası on kat daha kaliteli. fena geyik döndü lan 15 dakikada.. ahahah aylar sonra ilk defa sözlük vesilesi ile sandalyeden düştüm amk.
iki tayfanın karşılaştırmasıdır. iki tayfada da görev yapan biri olarak ikiside bir oytunkaran değil.
gündüz tayfası cool, bilgili, saygılı ve iyi görünüp kız tavlamaya çalışırken;
gece tayfası piç, rahat, rak en rol bebeyim şeklinde kız tavlamaya çalışır.

sonuç olarak ikisinin de alıcısı vardır heralde.
Her ıkisinde olduğum vs.
7/17 geri kalan 7 saat te uyku ve yemek. Her iki kulvarda kosuyorum.
(bkz: 10 Gazi koşusu)
gececiler hep iyidir. arkadaş arar samimidir. sadece konuşamadığı şeyleri buraya yazar. esprilidir çok okur. ama insanların yüze gereksiz gülmesinden sıkılmış burda sadece yargılanmadan yazmış olup diğer bireylerin bunu okuyup onu benimsemesi. gececiler candır.
gece tayfası muhabbeti olan adamdır. gündüz tayfası amcık ağızlıdır.
kuşluk vaktine oy basacagım versus.
güncel Önemli Başlıklar