bugün

Acilen saatlerine düzenleme gelmesi gerekir. Sabah işe başlamadan önce bi kahve içerken sözlüğe gireyim diyorum bakıyorum kapkara hala. Moralim bozuluyor. Saatler alınmadığı için şafak operasyonuna gider gibi okula giden çocuklar gibi hissediyorum. Hayat zaten zor, düzeltin bunu.
ioçk kesin o işe gitmiştir. Son mesajıma cevap vermedi çümkü.
nerede ?
Yeni gelmis bir ozelliktir.
yazık hiç arayıp bulacak kadar vakti olmamış ki sözlükte.
Çaylak modumuz var ondan verelim hatta bi tık ötesi sikik pardon silik modumuz var.
fena bir görüntüsü yoktur, geceleri beyaz ekran fazlasıyla gözümü rahatsız ediyor o yüzden her akşam bu modu kullanırım.
mobil de kullanmak isteyenler samsung browser indirip tarayıcıya ait olan gece modunu açarak kullanabilir.
zall beyimiz neden dikkate almamış acaba?
Amk sizin yüzünüzden gözlerim bir derece arttı. Geçen kedi diye peluş yorganı sevdim. Mobile de getirin şu özelliği layn!
Evet mobilde yok neden yok niçin yok. Yetkilileri göreve davet ediyorum. Lütfen bu işe hemen bir çözüm getirilsin. Millet kırıldı burda.*
Mobilde olmayan moddur. Kınıyorum.
çok kullanışlı bir moddur.
görsel
görsel
Artık gelmesi gereken özelliktir. Ekran siyah olursa gözlere zarar vermesi o derece az olur. Akşam ışıkları kapatıp girince hüseyin avni aker stadı gibi parlıyor ekran.
Zaten yok muydu? Ben gece modunda kullanıyorum, ama mobildeyim.
14 senedir beklenen şeydir.

Zall baba. Zor mu bu kadar ya.
Neymiş ya bilmiom ben.
Ekranın ışığını yeterince kestiğim için gerek duymadığım durumdur.Fakat yapanların eline sağlık.
çalışmıyor.
Mobili olsa keşkem.
geleceğim gibi kapkaranlık.
sıçmış durumda.
göz sağlığını bozan mod. gece modunu pavyondan esinlenerek yapmışlar sanki amk.
Göz sağlığı ve rahatlığı için acilen gelmesini beklediğim özellik.

(bkz: zall duy sesimizi)

(bkz: kaç para ulan bir gece modu)
görsel
Olmayan moddur. Lakin farklı browserler ile siyah mod elde edilebilir.
güncel Önemli Başlıklar