bugün

(bkz: uludagforum) * repleri görelim
(bkz: anlaşıldı tamam)
(bkz: 10 nisan uludag sozluk protestosu)
-Yazarların en sevdiği tatlılar , yemekler , başından geçen olaylar , yok efendim izlemeye doyamadığı filmler , dinlemekten bıkmadıkları şarkılar , hangi tuvalet kağıdını kullandıkları * gibi abdirik gubdirik , yazar pazarı olaylarının çoğalması sonucunda sonunun Edirne'den görülebilmesi sebebiyle , bu durumdan rahatsız olan bir kaç ''Yazar''ın bönüre bönüre kıçını yırtıp bağırdığı cümle. Biz uludağı sözlük bilirdik. Bu yüzden geldik. Gördük ki meğersem forum imiş , anket imiş , eğlenceli lakin boş imiş efem.
an itibariyle yalan olan olay.

uludağ forum'a hoş geldiniz.

türk iseniz 1'i,
kürt iseniz 2'yi,
troll iseniz 3'ü,
pkk'lı iseniz alt+f4 veya ctrl+w 'yu tuşlayın

saçmalamak için lütfen bekleyin,

dııırırırırıırırırırırır....

beklediğiniz için teşekkür ederiz.

dııırırırırıırırırırırır...
Artık gitgide unutulan olay.

bakıyoruz, milyon tane Alex olmadan fenerbahçe hiç başlığı.

fenerbahçe başlıkları.

fenerbahçelilerin galatasaray'lılara laf soktuğu başlıklar. trabzon'un beşiktaş'ın fenerbahçe'ye laf atmaya çalıştığı başlıklar.

forum tarzı yazışmalar.

birbirine laf sokmalar.

lan burası sözlük. taraftar forumun değil.

adam başlığı açıyor, fazla söze gerek yok yazıyor.

gerek var amına koyayım gerek var. alex olmadan fenerbahçe hiç, neden hiç onu yaz. birşeyler karala.

hay koyayım böyle işe ya.
sözlüğe bağlı hatta sözlük içinde ayrı bir bölüm olarak "uludağ forum" açıldığında gerçekleşebilecek istektir.

böylece sözlükte keskin bir şekilde formata uyulabilir ve milletin kavgasını bütün sözlük yazarları görmek duymak zorunda kalmaz.
(bkz: emeğe saygı)

(bkz: repler nerede)
moderatörlerin adam uçurmamasının sonucu.
ben çok uğraştım bir ara. ama işte kimse ilgilenmiyor.
moderatörlerin acımasız olması lazım.
ama olmuyor işte.
şimdi dağılın.
(bkz: konu kilit)
(bkz: sözlük sitelerinin forum olmadığını zannetmek)
uludağ taraftar forumu sözlük olmasın diye değiştirilmesi gereken olay.

yeter vallahi sıktınız. o emre'ye laf atar, diğeri arda'ya laf atar, fenerbahçe taraftarı şöyle, galatasaray taraftarı böyle. o öyle. bu böyle.

git taraftar forumunda kendini tatmin et. burası sözlük.
sözlüğe futbol yorumu bende yazmıştım ama keşke yazmasaymışım harbiden boku çıktı abi
(bkz: sözlükte futbol terörü)
pankartlara yazmak istediğim söz.
(bkz: tamam) + (bkz: rep)
pencereye çıkıp bağırmak istediğim andı tabi. ama son dakika vazgeçdim. bu kız deli mi desinler.