bugün

https://www.uludagsozluk.com/e/43642663/

şu girimdeki 18 cm'e takılan erkeklerin, 12 cm'in de altında olması durumu peki?

arkadaşlar genetik yatkınlığınız minnoş bir çükücük olmanıza sebebiyet veriyorsa, bu benim suçum değil. bu annenizin suçu. üremek için daha iri bir adam seçebilirdi.

aslında ben feministte değildim. ama feminist kraliçelerden 'çağrı' geldi. al bu meme büyütücüyü, memelerin özgürlüğü için savaş dediler. bende sözlükteki artan kadın düşmanlığını gördükten sonra dayanamadım. 'saldım memeyi çayıra, mevlam kayıra.' diyerekten feminist önderi oldum.

allah'ım; kalemime kuvvet, zihnime sıhhat, mememe dirilik ver yarebbim. ameno.
Çocuklar çocuklar bugün bayram hadi barışalım.
ifşaya gerek yok
Zira onlar her başlıkta, her entryde
Yaptıkları çirkin yorumlarla
Kendi kendilerini ifşa ediyorlar.

Geçen gün feminist yazarlardan birisi çıkmış
"Kadınların önüne gelen erkekle ilişkiye girip aralarında kıyas ve değerlendirme yapması gerektiğini" savunuyordu
Bende bu fikri ilkin kendi ailesine vermesi gerektiğini söyledim. Çünkü bunlar kendi ailelerini kötülükten, hayasızlıktan korurken
Başkalarının ailesine, düzenine, namusuna leke vurmaya çalışan vampirlerdir.
Söyledikleri hiçbir sapkınlığı kendi annelerinin, babalarının, kardeşlerinin veyahut eşlerinin yapmasına tahammül edemezler.
Ama uymaca akıllı birini buldukları zaman, onu kötü yola düşürür sömürürler.
Ahajhs vah vah üç kuruşluk aklınızla beş kuruşluk köfte almak isteyen minnaklar siz ifşa da mı biliyorsunuz? Afferim size bayram şekeri var.
Ağlama duvarına dönmüş başlık. Yazarçizer de iftiraları ile yine online. sesim çıkmadı mı? nickini ifşa ettim diğer sözlüğün yönetimi ile konuştum seni mahkemeye verecekken senin yalvarmalarını da gördüm. iftira diyerek çamur atma bana. Anca böyle altından kalkabiliyorsun fark ediyorum ama işe yaramıyor. Gidip tedavi olman dileğiyle.
umarım hoşlandığım kız yazmaz.
feminist değil de bir feminazi ifşa edeyim

sezanist a feminist

bir ara bunun kadın arkadaşına laf ettim (eleştirdim) bu sözlükte bana sapık, tacizci sapkın iftiraları attı kanıtla dedim sesi çıkmadı

hatta moderasyona ne biçim bir muâmele çektiyse buna doğruysa kanitla dediğim entryi sildirdi ama bunun iftirası silinmedi.

at babam iftirayi beni tanıyan bilir.