bugün

ulu sözlük herkese merhaba, güzel günler geçirmeniz dileğiyle hepinizi selamlıyorum. şimdi konuya gelecek olursak farkındalık yaratılması gereken olaylar, durumlar olabiliyor, bu gibi durumlarda bu işi sosyal medya v.b. yerlerden duyurmak için gönüllülerden oluşan bir ekip kuralım kendi bünyemizde. örnek üzerinden gidersek yardıma ihtiyacı olan hastalar, kitap ihtiyacı olan ilk okuldan üniversiteye kadar durumu olmayan öğrenciler, haksızlığa uğramış sesini duyurmak isteyen insanlar yani konu çok geniş bu gibi durumlarda insanlara yardım etmek için siz sevgili yazarlardan oluşan bir ekip kurmayı teklif ediyorum, ilgilenen arkadaşlar yazarsa ve hatrı sayılır talep olursa güzel işler olacağına inanıyorum. hoşçakalın iyilikle kalın.

Edit: eksileyen arkadaşlar neden ?
hmm olabilir güzel bir düşünce.
Sen kur biz geliyoruz. Evet.
ilk olarak agartha'lılara karşı farkındalık yaratacaksak varım.
elimden geldiğince destek olurum ben.
belki bu sefer gercekten kurulur umidiyle yine ben de varim ekibi.
samimiyet ve güvenilirlik onayından geçebilirse faydalı olma ihtimali taşıyan oluşum.
Yaz, yaz, yaz beni de.
hocam beni de yaz, nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum ama elimden geleni yaparım.
Bende varım. Yaşasın uludağ farkındalık ekibi o zaman.
Sözlük dışındakilerin ulaşabilmesi için, bu işi organize eden kişi tarafından kurulan sosyal medya hesapları ve e mail adresleri ilgili sayfalara bırakılmalıdır.

Tanım: Aktif olarak sözlüğü kullanmadığımdan dolayı bir parçası olamadığım ekiptir.
adam güzel bir şey yazmış (an itibari ile) 16 kişi oy vermiş 11 i eksilemiş.

sonra orospu çocuğu deyince ağlıyorlar...
Son kez canlansın.