bugün

bir hizmettir. lütfen evlenmek isteyen bekarlar yazsın.

30 yaşındayım. 2800 maaşım var (yakında zam gelecek).
evim var arabam yok (her an olabilirde)
1.86 boy, 94 kilo (fitness yapıyorum)
esmerim. taliplerimi bekliyorum.

edit: bazı mesaj atan taliplerle anlaşamadık. yeni taliplere açığım.
2800 ne ayol?

Makyajıma yetmez aq.

Birtakım ilanlardır.
Yürü be aslan parçası kim tutar seni. Şeklinde beyan edilecek durumdur.
Kral umarım bulursun gönlüne göre birilerini. Bi de 2800 e laf atan bayanın aylık gelirini öğrenmek isterim çok özel değilse?
edit : bayan aylık gelirini beyan etmedi ama açık oyladı, ''çulsuzum'' demek galiba.
görsel
Sözlük, şükür sebebimsin yemin ediyorum.
hala bir sonuç çıkmaması üzmüş ilandır.
şaşırtan ilandır. true sanmıştım.

ayrıca;

görsel
Eş bulunuyor mu sözlükten?
ne ilgi çekmediği merak edilen ilandır.
ciddi ciddi boy, pos, ev, araba bilgileri yazılan, rastgele temennisiyle birlikte, umarım sonunda birbirinize saplamanız gerekmez dedirten başlık.
Bu mecrada 10 erkeğin başına 8 erkek düşüyor. Burada bulsan bulsan Harun abi bulursun. Söylemedi deme.
Yazıpta düşürmeye gerek yok şimdi, siz oynayın
(bkz: seri oy getirin yazarlara)
iyi forumlar...
ülke gençleri bu kadar mı kötü durumda yahu?
bekarlara vergi nabız yoklamasından sonra şaşırılmayacak ilan.
etkisini yavaş yavaş göstermeye başlayan ilandır.
Hiç boşa ilan bırakmayın adamın cv'si çok dolgun. Ben de kriterlerimi yazacaktım vazgeçtim.

(bkz: #42720524)
gezmeyi seyehat etmeyi severim. yabancı dizi izlerim. söylemiştim ama yine yazayım yaşım 30 esmerim. yakışıklı değilim ama bir giderimiz ortamda şeklimiz var.
kriterlerim, esmer en az 1,65 boy olacak. göz rengi mühim değil kör olmasın. balık etli olabilir. bir işte çalışıyor olacak. yatan kadın boş dedikodu yapar. taliplerim bekliyorum.
kriterim yok. boy, göz rengine takmam. zayıfta olabilir balık etlide olabilir. çalışığ çalışmamasıda önemli değil. taliplerimi bende bekliyorum.
burada ilan verenler şuvan evde eşofman takımı giymiş tv izliyordur. evde kalması normal, bırakın bu işleri kardeşim. anneniz size hayırlı bir kısmet bulur.
duyduğum kadarıyla bir kaç yazar buradan tanışmış, hatta sevişmeye başlamışlar bile.