bugün

bir gün hiç kimsenin vuramadığı dünyanın en iri geyiğini gördüm,ateş edip serdim yere.tam gidip yüzecektim ki derisini,ondan daha irisini gördüm.nişan alıp ateş ettim ve o da nakavt..bu daha iri olduğu için derisini yüzmek hem zaman alırdı hem de sırtlayıp götürmek kuvvet isterdi.bu geyiği vurduğumu ıspatlayabilmek için iki bacağını kesip omzuma aldım köye doğru ilerledim.

o arada masadaki telefonu çalıyor ve kısa bir görüşme yaptıktan sonra masadakilere:

-nerde kalmıştım?

dinleyicilerden biri:

-abi bacaklar omuzdaydı.
-heee durur muyum bastım karıya,bastım karıya.inlete inlete s*ktim or*spuyu.
Sıçtık sıvadık şimdide tüy dikelim.
Zall hepinizi çüküp uçurmuş. Net.
aynen kanka iyi yaptin dur yazayim. (bkz: yengemle arabada kucak kucagaydik sonra olanlar oldu)
(bkz: ablamin arkadasi cok iyi sakso cekiyo)
(bkz: teyzem enistemin kucuk penisinden sıkılmış benimkini istedi)
(bkz: dayim bana tecavuz etti)
hangisini anlatayim. kaynak: sex hikayeleri.org
(bkz: ulu erotik roman)
Kira vakti geldi faturalar da geliyor yavaş yavaş.

Not: Kışın hardcore doğal gaz faturası hikayemi de anlatıcam.
Yan komşum eskort
Diye başlayasım geldide boylede erotik olmuyorki eskort zaten amk.
lise de bizim sınıfta sarışın bir kız vardı. baya güzeldi. boyu 1.67 civarında tam kompakt bir kızdı. makyaj falanda yapardı. diğer güzel kızlara nazaran egosu pek yoktu. cana yakın biriydi. kankaya yakın arkadaş gibiydik. ama çok güzeldi. sürekli keserdim bunu. neyse sınıfta muhabbet dönüyordu dizi-filmlerden. bu x isimli kız, ya benim netflixim yok dedi. o zamanlar çok popüler değildi 2016 civarları (trde). neyse bende var dedim. fırsat bu fırsattı arkadaşlar. bir şekilde bu blonde kıza yakınlaşmak istiyordum. aa öylemi dedi. evet dedim. istersen gel bir filmin hakkını verelim dedim. laf artık ağızdan çıkmıştı. kabul edeceğini düşünmüyordum. ama beni şaşırtan cevap geldi. olur gelirim dedi. içimde bir heyecan oluşmuştu. çünkü daha önce bir sevgilim olmamış ve hiç bir kıza yakınlaşmamıştım. içim kıpır kıpırdı. yaş 16-17 tam ergenlik zamanları. neyse kızla haftasonu anlaştık. cumartesi saat 15.00'da bize gelecekti. saati özellikle seçtim. çünkü o saatte ev boş olurdu. kızı dışarda karşıladım. sarılıp iki yanağımdan dudağını değdirmeden normal bir şekilde selamlaşır gibi öptü. ama ben baya heyecanlıydım. ilk kez oluyor bunlar. neyse kızla içeriye geçtik. koyduk fantaları televizyonun karşısına geçtik. koltukta yan yanayız. kalbim kıpır kıpır. yanımda sarışınlığının hakkını veren muazzam bir hatun vardı. bir şekilde yakınlaşmalıydım buna. filme pek odaklanmadım onun için. elimi kızın omzuna atmalımıydım. gaza gelip bir anda attım elimi. kızında hoşuna gitmişti ki kafasını bana yasladı. beyler sevgili gibi izliyorduk. sonra filmde sevişme sahnesi çıktı. hafif utanmıştım. kız sahne çıkınca bacağımı elledi. bu benim çavuşa baya yakındı. bizde denesek mi dedi. elim ayağım titriyordu. olur dedim. başladık öpüşmeye. bunun memelere giriştim. bayağıda heyecanlıydım. anlamış olaki sakin ol dedi bana. kız benim göbeğimi emermisin dedi. onu da yaptım. çeşitli fantaziler falan. işi pişirdik. sonra annem aradı. geliyorum evdemisin dedi. olay burda bitti. değişik bir erotik anıydı. entrynin hakkını verdim diye düşünüyorum.
arkandayım şu an..
boynunu, enseni yalıyorum, kokunu içime çekiyorum... sıcak nefesimi hissediyorsun boynunda... kulağını emiyorum, köprücük kemiğini yalıyorum hafifçe... bir elimle de dıbını okşuyorum külodunun üzerinden... sen de geniş omuzlarımdan tutup dudaklarıma yapışıyorsun, bir elinle de pantolonumun üzerinden sertleşen penisimi okşuyorsun... arkana geçiyorum, kalçana sürtüyorum hafifçe, penisimin sertliğini hissediyorsun... ellerimle de göğüslerini okşuyorum, sıkıyorum... ve aynı zamanda da enseni yalıyorum... sonra seni bana çevirip dudaklarını öpüyorum, dilimi ağzının içine sokuyorum... öperek boynundan aşağı, göğüslerine iniyorum... göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum, hafifçe ısırıyorum... sonra yalayarak göbeğine iniyorum ve bingo!

tam vajinandayım şu an... külodunu sıyırıp ortaya çıkarıyorum bal kutunu... klitorisini yalıyorum, aynı zaman da nefesimi veriyorum... sıcak nefesimi ve ıslak yumuşak dilimi klitorisinde hissediyorsun... vajinanın dudaklarını emiyorum, içime çekiyorum... iyice ıslanıyorsun... iki parmağımı içine sokuyorum bu kez, bir yandan da klitorisini dil darbelerimle yumuşatıyorum... altımda inliyorsun... sakso çekmek istediğini söylüyorsun bana ben de pantolonumu indiriyorum ve ağzına veriyorum... kafasını yalıyorsun ilk önce, emiyorsun iyice... dilinle altını yalıyorsun, ben kendimden geçiyorum... hepsini almaya çalışıyorsun, kafandan bastırıp iyice itekliyorum...

beni içinde hissetmek istediğini söylüyorsun... hayır demiyorum ben de... niye diyeyim amk, mal mıyım?

neyse, penisimin kafasını sürtüyorum klitorisine, sıcaklığımı hissediyorsun... ve yavaşça itekliyorum içine doğru... ooohhhh... sıcacık... değil mi?

sonra hepsini sokuyorum, dibine kadar giriyorum içeri... sıcaklığımızı hissediyoruz ikimiz de... göğüs uçların sertleşiyor, kabarıyor... hızlanmamı istiyorsun, hızlanıyorum ben de... bir yandan da üzerine eğilip boynunu yalıyorum, göğüs uçlarını yalıyorum, emiyorum... bacaklarını belime doluyorsun daha iyi girebilmem için... kendine çekiyorsun beni, iyice kaldırıyorsun kasıklarını, klitorisini sürtüyorsun... ben de bir yandan içinde gidip gelirken diğer yandan da göğüslerini okşuyorum...

sonra pozisyon değiştiriyoruz... önümde eğiliyorsun, -kibarlığım üstümde domalıyorsun demiyorum- ben de arkadan yavaşça yaklaşıp içine giriyorum... omuzlarımdan tutup kendime çekiyorum seni, üzerine eğilip sırtını yalıyorum... göğüslerini okşuyorum... bir parmağımı da bana bakan anüsüne sokuyorum... inliyorsun altımda, sırılsıklam oluyorsun, adeta kayıyorum içinde... üzerine çıkıp bir elimle vajinana ulaşıyorum ve klitorisini okşuyorum, mastürbasyon yapıyorum sana, aynı anda içine girip çıkarken... ve dayanamıyoruz, aynı anda geliyoruz... sıcak spermlerimi içine boşaltıyorum... ve kulağına eğilip diyorum ki; te quiero =)
(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
yakında bizi de ziker bu...

adını not aliim de... mesaj falan gelirse diye.
(img:#2179202)