bugün

Kadınlar hakkında her daim konusabılecek, dusunduklerını yazabılecek, uygulayabılecek ama hep aynı yola cıktıgını kalbullenmeyecek cins grubudur.
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak sanırım ben de onlardan biriyim.
bir kısmısı süper olan erkeklerdir. hem iyi birer arkadaş, hem de aklı başında insanlardır. severiz, sayarız, yiriz.
hani bakiym nerde uludağ sözlüğü erkeği hiç görmedim ben anne.
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak, yoldan çıkmışlardır.
bu başlıktaki tüm entrylere "eh işte" vereninden yola çıkarsak, noluyor olm?
abaza tavırlarının çokluğu ile insana ekşi sözlüğü özleten kişilerdir.
sadece fırat tanış olanlardan yola düşersek bir tekme de onlar vurur, ne dedim ki ben?
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak, iyi giyimli, ağzı laf yapan, cesur beyefendilerdir.
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak bir kısmı kendine aşırı güvenli gözükmeye çalışan, bir kısmı karşısındaki küçük görmeye çalışan, bir kısmı korumacı-sevecen, bir kısmı ise efendi- kendini, yerini, konumunu ve konuşmayı bilendir.
(bkz: haremlik selamlık)
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak, çoğusu harbiden insan gibi insandır, kimisi insan içine çıkamayan trolldür.
her fırsatta -özellikle sözlükteki- kadınlara laf sokup, aşağılamaya çalışırlar.
pek yakışıklı, pek zeki, pek öyle, pek böyledirler kendilerine göre. olamadıklarını sayarlar olduklarından çok.
adam değillerdir esasen. aynı ortamı paylaştıkları kadınlara saygı duymaktan aciz, şahsiyetsiz varlıklardır. şiddet uygularlar.
bütün erkeklerden tiksinme sebebi olabilirler.
(bkz: sevişirken entry girmek)
penis boyları ortalaması 10cm.'den "azdır".
aralarına yeni katıldığım erkeklerdir.arkadaşlık ve takım ruhunun iyi olduğunu buradan hak ettiğimiz şekilde ayrılacağımızı düşünüyorum.
sözlük kızları kadar popüler değillerdir. üzücü. dark jedi in da house yakışıklı tabi.
genelde şişko oluyorlar.
esmer olanları da mevcuttur. *
çoğunun bir fikri var. yazar olduktan sonra 0 entry giren daha görmedim. sevindirici.
uzun boylu, kıvırcık saçlı olanları da mevcuttur. *
takım ruhunu anlamayan erkeklerdir.

bazen de yanlış anlayan.
sözlük kızları,türk kızlarıyla kafayı bozmuş yazarlardır. Allahtan istisnalar o kadar az değil.
- bu kadar iltifatı kaldıramam ben. gidiyorum!
Sözlük kızlarının karşı cinsleridir.