bugün

ilginç bir önermedir ve yoruma açıktır.
Evet ama konsomatris istiyoruz boş boş beklenmiyor.
yeni nesil yazarlar için doğru önerme. ekşi'de iki hesabım var ama buraya alıştığım için sadece buraya yazıyorum.
Sevgili Nilgün Marmara misali biz de bu bekleme salonundan ansızın çıkıp gideceğiz. Mesele sıran gelince mi gelmeden mi gideceğin. Her şeyden bağımsız olarak bu debdebenin keşmekeşliğin içinden daha fazla dayanamayıp ansızın gitmek daha karizmatik olanıdır bence.
Sanırım ekşiye hiç başvurmadığım ve başvurmayacağım için burada en çok kalacak olan benim.

Saçmalıktır.
Yok ya burası bana hep daha samimi geldi,yine de detaylı bakmam gereken şeyler olduğunda eksideki entryleri okuyorum ama günlük takılmak icin hep uludagdayim burada eksideki kadar elitizm göremedim daha herkes kafasına göre takılıyor,ekside sanki bi kendini pazarlama derdi var gibi.
çaylak takıldı süre zarfında ne kadar gundem konu varsa uludağ taşırlar sol flamenın yarısı çalıntı ekşiden.
bekleye bekleye buranın müdavimi olduk amk.
Öyle galiba. Ben de onlardanım ama buraya alışınca oradan gözü korkuyor insanın niyeyse.swh
T: Bir iddia.
Ekşide de hesabım mevcut aynı kullanıcı adıyla. Gereksiz kasıntı tip dolu gibi geliyor. 2 3 yıl önce kullanıyordum aktif olarak sarmadı sonra.