bugün

çalışmaya saygım sonsuz ama ekşi - inci - uludağ tartışmasına giren bir kişinin, kişiliğinin tam oturmadığını düşünüyorum. sonuçta ekşi'nin kökleri sağlam, uludağ'ın ortamı güzel, inci'nin formatsızlığı... inci'nin formatsızlığı zaten en ilgi çekici durum.

sonuçta hangisini kullanıyorsanız kullanın, kimse çıkıp size "sen niye orayı kullanıyosun bıdı bıdı" demez. diyorsa bile yaz siz haketmişsinizdir ya da o kişi gerizekalıdır. bu konuşmalara ve tartışmalara girmeye hiç gerek yok.
-sözlük sözlükle sevişir efenim *
-lan neden belirtmeden niye siliniyor lan
hadi tamam yapmış bir hata dedirten video ama son kısımdaki ince kalça hareketi* nedir be dostum?
incicileri heyecanlandırmış videodur. bir çığır açılmış olabilir.
sözlükler arası saçma sapan şeylerin yapılmasının miladı olan videodur.
"uludağ sözlük ekşi'yi siker" yazılı pankartı ancak/mecburen ve silinmemesi için -yani görünmeyen bir sansür aracı devrede iken "uludağ sözlük ekşi yi öper" şeklinde açıp sonrasında rakibe ayar vermeye çalışma ezikliğini ayyuka çıkartan bir saçmalık..

aslen şöyle bir başlık daha uygun olur; (bkz: sansür uludağ sözlük yazarını siker)
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
sözlük sözlüğü hiç siker mi?
(bkz: geleni gideni uçanı kaçanı siken sözlük yazarı)
neyin kafası bu diye bağırmak istiyorum. Küfürsüz konuşamayan yeni nesil!
olduğu gibi hiç dokunmadan swf yapılabilecek ve en yarıldıklarım arasına girebilecek videodur. belkide tarihi bir anın ilk tanıklarıyız dostlar.
fark ne demek ezer geçer, hiç değilse entel takılmıyoruz.

görsel

biz buyuz hacı.
lanet gelsin dediğimiz video. sözlüğün kalitsinin düşük olduğundan bahsederken bu tarz şeyleri kast ediyorduk. ulan insanlığa sığar mı be bu yapılan ayıp günah. hadi kendine saygın yok bize de mi saygın yok. yemin ediyorum inci de böyle şaklabanlık yok lan.
güncel Önemli Başlıklar