bugün

an itibariyle kendisini atayan renksizgolgedir.

ek: rosova izle abini.
yazın lan beni diye adaylık koymak istediğim makamdır. şehzade bilalin adresini verin o doları 1 günde 2 tl ye düşürteceğim ilk icraatim bu olacak lan hodri meydan. o evdeki dolarları piyasaya bir sürdürteyim dolar 2 tl ye inecek göreceksiniz..

sonra sıra saraya ve diyanete akıtılan örtülü ödeneğin hangi güzergahtan götürüldüğünü bulmaya kaldı. onları da patlattık mı ülkecek kralız be olm *
benimdir efendim. altına geçmeniz mantıklı . akp'li değilim kişisel görüşüm öyle
görsel
(bkz: zalbert ramstein) olması gerekir.

Bir gözünüz Gelişmeler bölümünde olsun.

icraatlarımı kısaca özetleyecek olursam.

Cinsiyet ayırt etmeksizin, her yazar kişisi belli bir asgari ücret karşılığında sözlüğe katkıda bulunacak. Entry başı kota aşımında ek ücretler promosyonlar verilecek. Artı Karma puanlar karşılığı sözlük avm den alışveriş yapılabilecek. Eksi karma puanlı yazarlara maaş verilmeyecek. 12 kişilik tarafsız jüri belirlenecek. Bu jürilerle çeşitli katagorilerde yarışmalar düzenlenip ödüller dağıtılacak. Beğenilen entryler sosyal medya aracılığıyla geniş kitlelere duyurulacak. Yazar alımı zorlaştırılacak. Kitap çıkarmak isteyen yazarlara destek sağlanacak.

Biz vereceğiz siz alacaksınız. Birlikte kazanacağız.