bugün

benim içinde olmadığım gruptur. *
insan kimi zaman çok enterasan yada felsefilk düşünebilir, belkide bir anlığına aklından kendinin bile bir daha tekrar edemeyeceği tatta cümleler geçebilir. sahil kıyısında kuma yazı yazmak gibidir, uçup gitmeden kalıcı hale getirmek lazım ve sözlük girer devreye...
kaptırıp gidenlerdir. işte bile çalışırken bu başlığı akşam mutlaka açmalıyım sözlükte diye plan yapan az sıyırık yazardır. yazmanın verdiği zevk bana yeter diyen kişidir. *
ilerde altın harflerle tarih kitaplarında yer alacak yazarlardır.
kısa entry yazmayanlardır.*
etim senin, kemiğim de senin diyerek gözü kapalı kendini uludağ sözlük'e teslim etmiş kişilerdir.
sözlük için aynı zamanda gecesini gündüzünü veren yazarlardır.
uludağ sözlük'ü her alanda zirveye taşımak için kendi kendine yemin etmiş olan yazarlardır.
acıksa da yazmaya devam eden, çişi gelse de kalkıp gitmeyen, arkadaşları çağırsa da itibar etmeyen kişilerdir.
gününün 18 saatini uludağ sözlük'e dolayısıyla kendisini verenler.
durup dinlenmeden bilgi içerikli, tanımlı entry yazan yazarlardır.
(bkz: sözlükle bütünleşmek)
(bkz: hani de benim 50 gr pastırmam sözlükten başkasına bastırmam)
(bkz: bir tek kulak arkam kaldı)
(bkz: gönlünüzden ne koparsa)
(bkz: günahımı vermem)
(bkz: az veren candan çok veren maldan)
(bkz: sozluk için veririm)
(bkz: ben sözlüğe vermem sözlük bana versin)
ben ölürsem : organlarımı uludağ sözlük'e bağışlıyorum. beynimi çaylak bi yazara verirseniz sevinirim.
msn de arkadaşına laf geçirdikten sonra bakınız verip ayar vermek yazanlar.
uludağ sözlük'ün sıcak aile ortamına zarar vermeyen, aksine ısıtan kimselerdir.
(bkz: aa bu benim lan)*
bir de uludağ sözlükten hatun kaldırmak için sözlüğe kendini verenler vardır. bulunca vermezler. amaaan konuşturmayın beni. modlara şikayet ederim. bunlar beni kötü kötü konuşturuyor derim.
(bkz: stevemcqueen)
(bkz: laz pacino)