bugün

bu yazarlar başlık açmazlar. sadece açılmış başlıklara "iğneleyici" entrylerini girerler. muhtemelen lise de okuyorlardır.
seri eksi oy veren ibne ta kendileridir.
edit: imla
edit2: bu entryimden gocunarak beni eksileyen yazarlardır. yoksa neden eksilesinler?
bu yazarlar başlık kaçmazlar. sadece kaçılmış başlığa ''düğmeleyici'' entrylerini girerler. muhtemelem(m ile n değil) de lise yazıyorlardır. seri eksi oy veren ibnenin ağzına meşe odunu girsin.
büdüt: kimya
büdüt tu: bundan da mı gocundunuz la?
başlık açmazlar. sadece açılmış başlıklara "iğneleyici" entrylerini girerler kontenjanından müdahil olduğum grup.
ota boka eksi oy verenler. anlıyorum bir iki eksiyi beğenmediğin için veriyorsun da sırf bu mal mal yazmış diye diğer entryleride eksilemek çok aptalcadır. akıllarınca karma düşürmeye çalışırlar.
anlaşılan o ki kimin ne kadar başlık açtığını , kimin hangi başlığa ne entry girdiğini eksiksiz takip eden ve bunu değerlendirecek yetkinlikte otoriteler , başka deyişle üst insanlar var sözlükte.
söylediklerim hala anlaşılmıyor.
ben kimin ne kadar başlık açtığını ya da ne kadar entry girdiğini umursamıyorum.
bunu anlamak için benim entry sayıma bakabilirsiniz.
başlık açmak ve entry girmek aynı şeyler değildir.
başlık açan yazar üretir. uludağ sözlük'ün sorunu da üretememektir.
başlık açmaya üşenen yazarlarımız var ama bu yazarlar açılmış başlıklara "saçma sapan entry" girerek başlığı açanın moralini bozuyorlar.
hatta bazı başlıklara hiç entry girilmediği halde, başlığı açan kişi eksileniyor.
yahu arkadaşım madem eksiledin demek ki beğenmediğin bir şeyler var bu başlıkta. onları da başlığın altına girsen ne olur? sen sadece eksiliyosun. bu bi işe yaramaz ki.
lütfen yazdıklarımı bir daha okuyun ve anlamaya çalışın.
bu yazarların aynı zamanda ki'yi ayrı yazma özürleri vardır.
atatürk düşmanları yazarlardır.
din düşmanı, zavallı ateist yazarlardır.