bugün

Başkanlığına mel mel bakan gibson'ın oturacağı, yardımcılığını da bigbangtheory deki ruh hastasının yapacağı kulüptür. Ben sadece kurucu üye olarak uzaktan seyreyleyeceğim.
Yaz beni de.
Açık oylardan anladığım kadarıyla dibi dibi rek de kulübe dahil olmak istemektedir. Tengir budun nerede beleş oraya yerleş mantalitesini devam ettirmektedir. Mezar var boş hemi de beleş giricen mi.
Abla yaz beni de zamanin da onlarca tavsan besledim.
seviyorum ayağına gördük santiyede neler döndürüyosun agaaa:))
sen sevme
daşak severler diye okudum. altında da serdar'ın "beni yazın" diye hevesli hevesli entry girdiğini görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü.

neyse ki sadece ufak bir yanlış anlaşılmaymış.
gecenin kedisine ne olmuş lan öyle.
başkanlığına getirildiğimi görmem ile bildiğin duygulandırmış olan kulüptür.

https://www.tavsan.gen.tr...s/tavsan-hastaliklari.jpg

davşanlar candır canandır dostlar. pofidik pofidik tüyler mi istersin insanların özenip operasyon yaptırarak kavuştukları "davşan dişler" mi istersin havayı koklarken o burunlarının fıtı fıtı hareket etmesini mi istersin. kulübümüzün fahri başkanı sevgilim ben manyak oldum, eş başkanı titoş abi, üyeler serdar ve karton toplayan çocuk. güzel kulüp oldu güzel. logomuzu da ben şey edeyim bari.

görsel

(bkz: çılgın davşanlar)
abi kızlar geliyo mu böyle resimler atınca ona göre bende ponçik yavru köpek severler klubü felan açıp oradan yürüyeyim.
genişlemeye devam eden kulüptür. bella ve mavraci gelmiş güzel.

mavraci ; gelmez mi kardeşim o davşan resimlerini attım evin önünde kuyruk oldu "gibsınnn beni all beni allll" diye haykırıyor kızlar.
Kurucu üyesiyim diye, hiçbir kız bana düşmedi, bekliyorum. Zavallı ben
hayatımda hiç tavşan beslemedim ama tavşanlara büyük sempatim var, beni de yazın.

edit: eksileyen yavşak neyi eksiledi acaba merak ediyorum, tavşan beslememiş olduğum için mi ?