bugün

bazı eziklerin asla yükselemeyeceği bi klasmandır. bunun için zeka, yetenek ve çekicilik gerekir. evet.
tam tersi popüler olmayan yazarda vardır. öylece gezinir sözlükte. arada entry girer.*
(bkz: biri bişey mi dedi bana)
kesinlikle; (bkz: pulp fiction)
olması çok eğlenceli, güzel ve özel bir şeydir.

sabahları giriyorum sözlüğe. önce yanıp sönen özel mesaj butonu dikkatimi çekiyor. yine onlarca mesaj gelmiş. bir kaç tanesinde "dün gece çok güzeldi" yazıyor. allah allah, ne olmuştu ki dün gece? çok sarhoştum. hiçbir fikrim yok. umarım sadece muhabbetten bahsediyordur. sonra yaklaşık on-on beş kişinin imzalı görüntü resmimi istediğini görüyorum. erkeklerin mesajlarını silip bayanlara göz kırpan smileyle beraber birer adet imzalı resim gönderiyorum. onlarca tebrik mesajı... kimin umrundaki dostum ha? hepsini siliyorum. başka bir özel mesaj dikkatimi çekiyor. yazarlardan biri "geçen günkü taşlanan şeytanın karşılık vermesi entry'niz çok dikkatimizi çekti. filmini çekmek istiyoruz. kabul ederseniz senarist olarak da sizi aramızda görmek isteriz." diyor. "menajerimle görüşün" diyorum kısaca.

sol frame'e şöyle bir bakıyorum. beni öven yedi sekiz başlık var. "somut gibi bir yazar daha olmaması", "somut un sözlük kalitesini tek başına yükseltmesi", "somut un ekşi sözlüğü geçmesi", "somut buraya yumruk havaya", "somut sen bizim her şeyimizsin"... sadece gülümsüyorum. bir de girip artılayacak halim yok ya!

özel mesaj butonu tekrar yanıyor. öff, yine zall. moderatör olmamakta hala kararlı mısın diyor. "kararım kesin, şu an sahip olduklarımdan fazlasını veremezsin bana." diyorum kim bilir kaçıncı kez.

sonra babam dürterek uyandırıyor. "horluyorsun oğlum, düzgün yat" diyor. bakıyorum sol frame yok, zall yok, kızlar yok. yine aynı rüya. yatıyorum.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi)
(bkz: tholga)
bu kişi asla t bag olmayacaktır. *
yakın gelecekte bu kişi black sabahat olacaktır.. hatta celebrity olmakla kalmayıp, sözlük yönetimini de devirecek, diğer sözlük celebrityleriyle ve diğer sözlüklerin celebrityleriyle düellolara girip ter atacaktır.
son dönemlerde (bkz: ajdar anik).
(bkz: seni tanıdılar biz kaçıyoruz)
yüzeysel, yaratıcılıktan uzak, copy-paste entrylerininin , en beğenilen entryler istatistiğinde adları geçtiğinde sözlükten tiksinmeme neden olan popüler kısır döngü elemanları.
zirvelerde, ayaklarının altına kırmızı halı serilecek yazar kısmıdır.*
(bkz: buyrun benim ayni zamanda bombalarin efendisiyim)
(#913591)
şimdi güzelim, madem ingilizce yazıyosun;

"celebrity sıfat değildir, isimdir. "ünlü kişi" manasına gelir. dolayısı ile; celebrity yazar olmaz."

edit: başlık düzeltildi. ilgili yazar kanatlandı.
(bkz: goddar)
kesinlikle (bkz: wolfshade)
tabi ki; (bkz: freedean)
edit: (bkz: no promise)
(bkz: hala anlamadınız dimi)
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
(bkz: o kendini biliyor)
(bkz: kara murat benim)
sözlükte bir anda entry patlamsı yaşamış yazardır. tebrik ediyoruz.
(bkz: birader bi türkçe vardı n oldu ona)