bugün

rektör de ben olurdum. keynote speaker olarak açılış dersini veriyorum falan.
Ben uzun eşekte yastık olur milleti birbirine düşürürdüm. Tek mi çift mi olayında yalan dediğimi öğrenince herkes bana çullanabilirdi. Iyi ki yok.
Araştırmacısı ben olurdum.
Ön sıranın bir arkasında, öğretmenin her sorusuna parmak kaldıran, bir gün önceki ödevi hatırlatan karı benim.
Gıcığım, gözlüklerim var ve sıram ultra temiz.
Ben arka sırada her ders uyuyan olurdum.
kilise şarapçısı çok dayak yerdi.
Oytunkaran her gün dayak yerdi.
En arka sıra cam kenarı benim olurdu. Ne etliğe karışırdım ne de sütlüğe. Okul takımının kalecisi olurdum ayrıca.
(bkz: o okulu yıkarlar)
bluevelve sınıfın sessiz, sakin uslu kızı olurdu. baksanıza hiç sesi çıkmıyor. ne bir entry, ne bir beğeni. evet.
Derslerde eksiksiz yazı yazan, sınav haftası notları parayla satan öğrenci, ben olurdum.
Taşak muhabbetleri benden.
Sınıf değil de okul olsaydı fena dönemcilik olurdu.
(bkz: Lipsoz) beslenme kolu

(bkz: Teflon) temizlik kolu
http://farm2.static.flick...5710998942_5b6fa97d67.jpg

en baştaki (bkz: essy)
(bkz: lipsoz başgan olmazsa sözlükte kaos çıkar)
chicago woman, herkesin gıpta edip de çıkmayı teklif edemediği, batılı, özgüvenli, seksi, aşk dolu bir o kadar vakur, bilgili, kültürlü ve modern gossip kız olurdu.

dilim aşındı yalamaktan *
oytunkaran sınıfın trollü olurdu. selia din dersinden 100 alırdı. sınıfın en çalışkanı mel mel bakan gibson ve titanik olurdu.
okul müdürü zall
okul baş müdür yardımcısı serkan inci
sınıf başkanı da moonlight sonata ya da jimmy tudeski olurdu *
Ben şimdi geldim nasıl buralar? Baya bi kalabalıgız anlaşılan 2 milyonluk bi sınıf
tabi ki okulun torbacısı benimdir. köşe başlarını yuva bellemişim okulun içerisinde. ama o güzel kız dediklerinin çoğu şişko ve çirkin haberin olsun ben sınıfta olmazdım. hele bir tırşıkçı var şişko anca yesin onun nesi güzel. 10 lira emmeli gömmeli diyen teyze daha güzel. *
aynen coni.
Gammazlar öğretmene her şeyi gizlice şikayet eden kişiler olur

Siyaset yapan tipleri derste sürekli sorun çıkarır

Bilgi içerikli konuşanları utanıyorum bunlardan der kendi aleminde takılırdı.
hocamız (bkz: imla), müdürümüz (bkz: nadia nadia) olurdu.

(bkz: totonok folmondoko boton gomo) Herkesin kopya almak için peşinde koşturduğu sınıf birincisi olurdu tabi.

(bkz: abberline) senin de üstünü çizdim, senin de, senin de diye diye dolanırdı ortalıkta.

Ben de o herkesi ispikleyen, sevilmeyen gıcık tipler vardır ya o olurdum.
Zall sınıf başkanı ve sınıfın en korkak , sürekli dayak yiyen çocuğu olurdu.
Farketmez kardes şamar oğlanı olurdu. Evet.