bugün

zall, 317 şeref olurdu. net.
40000 kişilik ahır gibi okul olurdu. 35000i falan okula hiç uğramaz.
yazılılarda kopya çekerdim net.
troller çok dayak yerdi,millet yolda görse kafa göz dalıcak o derece.
hbbia okuldan atılırdı. *
kukla, hocaları delirtirdi. bir polis kadın, çüküyle bahçede, sallaya sallaya dolaşırdı. hatcee, bakın! benim memem var diye dolaşırdı. ( ama kimse limon kadar şeye bakmaz) ben, evet bennn! bugüne kadar, bir karıncayı bile incitmemiş bennn! dokundurtmam çocuklarıma. çeker vururum seni zallım müdür anladın mı? çeker vururum.
sıralar da 3 kişi oturulurdu. masa örtüsünü, trollere kitlerdik. gitsin yıkasın pezemenk. bir işe yarasın.
sizler farkında değisiniz fakat bilinç altlarınız biliyor...buranın çok eğlenceli, tuhaf, bazen duygusal , bazen romantik, bazen agresif, bazen komik ve serbest eğitim veren devamlılık mecburiyeti olmayan ama bilinç altınızın mecbur hissettiği bir acaip okuldur...
yandaki inci düz lisesinden her gün dayak yerdi haraç verirdi.
5 sezon hayat bilgisi, 3 sezon arka sıradakiler, 2 sezonda pis 7'li çıkarabilirdi.
russian institute gibi olurdu, sol frame de ki başlıklar kanıtıdır. ve muhtemelen seks okulu adını alırdı. seçmeli derslerin hepsi, amgötmeme olurdu, bilimden uzak edebiyat tan uzak bi hal alırdı.

not: arkadaş gidin bir sevişin ya, ulan yapamadığınız şeyleri buraya yazıp ve hatta sürekli bunlardan bahsedip nasıl keyif alıyorsunuz lan, kızlar size sana tabi vermez arkadaşım bu hal de olduğun sürece. ayıp lan. hayat amgötmeme den ibaret değil indir o çük ünü feyz al diğer yazar arkadaşlarından. hayırlı şeyler yap, yaralı parmağa işe, annen baban duysa ne der lan sana, ama muhtemelen annenin babanın da bundan haberi yoktur. hatta kız kardeşin bile vardır belki, biz onun için aynı şeyi düşünsek ne dersin sen evladım ha.
kukla, en arka sırada 31 çekerdi.
hbbia, sürekli tespih sallardı.
komunistimam, konuşmayanları bile tahtaya yazardı.
ezik man, abiler okul tatil diye şaka yapardı. manyak bir sınıf olurdu.
okul varsa sınav, sınava varsa kopya vardır. acımam sözlük!
mezun olanlar hiç bir işe yaramayan asalaklar olurdu. (istisnalar kaideyi bozmaz)
okul kavgalarinda hep yenilen olurdu.
ileride hatırlanmayacak ne takdir getiren, ne sınıfta kalan, orta sıra mağduru gibi bişeyim.
devamsızlık olmazdı, bordo klavyeliler burayıda basardı, sözlük ergen yuvası olurdu , ha birde endüstri meslek gibi olurdu sınıfın %90 ı erkek olacağından.
Dr droll ve le ilkan gibi engelli yazarlar özel alt sınıfta olurlardı.
(bkz: liseli tespit etme timi)
okul hayatımda dersane de dahil olmak üzere her zamanki gibi her derse geç girerdim.